Які партії контролюватимуть новообрані ради Здолбунівщини (частина 1)

0 246
Які партії контролюватимуть новообрані ради Здолбунівщини (частина 1)
Які партії контролюватимуть новообрані ради Здолбунівщини (частина 1)

Здолбунівщина отримала нових сільських голів. Якихось особливих тенденцій немає – є як «старі» перевірені часом голови, так і цілком нові люди, що можуть суттєво змінити політичний ландшафт району. Обрані й нові склади рад. Саме ці люди будуть вирішувати проблеми своїх населених пунктів найближчим часом.

Отже, Білашівським сільським головою залишився Василь Зайшлий. Цього разу він балотувався від Аграрної партії України. Серед депутатів сільської ради є один висуванець тієї ж Аграрної партії, всі решта самовисуванці.  Цікаво, що з дванадцяти депутатів сільської ради сім – тимчасово не працюють. Це точно відображає ситуацію в селах району, де справді велика кількість людей, що не мають офіційного місця роботи. Наймолодшим депутатом сільської ради став двадцятиоднорічний студент. Ну що ж, це реальне втілення гасел про активну участь молоді у владі.

А от Богдашівська сільська рада отримала нового голову. Після кількадесятирічного головування в селі «вічного» Дмитра Кушнірука село очолила Ірина Хабатюк, член «Батьківщини» і діючий секретар сільської ради. Як би там не було, ера Кушнірука завершилась. При всій повазі до уявних чи реальних заслуг попереднього голови, сподіваємося, що Богдашів і навколишні села нарешті отримали людину, яка змінить обличчя приміського села з великими перспективами. Допомагати їй у цьому будуть поки що тринадцять депутатів сільської ради (по одному з округів призначено повторне голосування). П’ять з них представляють «Батьківщину», восьмеро самовисуванці. Серед депутатів – вчителі, підприємці, аграрії, залізничники, посадовці, ну й також пенсіонери і безробітні.

Будеразьким сільським головою залишився Володимир Баранов, висунутий Аграрною партією України. Він належить до голів-«довгожителів», балотувався на свою посаду від різних партій у різні роки. Наразі, як і багато його колег, обрав Аграрну. Інформація про обраних депутатів Будеразької сільської ради на сайті ЦВК поки що відсутня.

У Бущі головою обрано Ірину Парфенюк, начальника відділення поштового зв’язку, висуванку «Батьківщини».Всі дванадцятеро депутатів сільської ради – самовисуванці. Серед них шість безробітних, один пенсіонер, двоє працівників сільської ради, дві техпрацівниці школи і директор дитячого садка.

У Глинську головою залишився Ольховець Петро, який ішов на вибори як самовисуванець. Один з найхаризматичніших сільських голів, має безліч друзів і стільки ж недругів. Деякі з них стали депутатами сільської ради. Тепер ставити питання і вирішувати проблеми вони будуть змушені разом.З тринадцяти обраних депутатів (по одному округу призначено повторне голосування) вісім представляють «Батьківщину», один – «УКРОП», і четверо самовисуванців.  Серед них і аграрії, і працівники сільської ради, і освітяни, і залізничники. Кількість безробітних депутатів у Глинську значно менша, ніж у віддалених селах, і це логічно, бо село тісно пов’язане залізничним сполученням з містом – люди мають можливість працювати і в Здолбунові, і в Рівному.

У Дермані Другому головою обрано «свободівця» Володимира Каменяку. Він переміг, попри серйозний вплив у селі попереднього голови, який більше займався власним бізнесом, ніж селом. Всі депутати новообраної сільради – самовисуванці . Серед них – троє працівників школи, бухгалтер відділу освіти, троє працівників сільської ради, двоє безробітних, працівниця садочка, підприємець і навіть редактор газети «Рівне вечірнє».

У Дермані Першому головою став безробітний самовисуванець Тарас Криницький. Його перемога над попередницею для багатьох була несподіваною, проте тепер у обох Дерманях нові керівники. А от серед дванадцяти депутатів сільської ради самовисуванців лише п’ятеро, а семеро – представляють Аграрну партію України. А от серед дванадцяти депутатів сільської ради самовисуванців лише п’ятеро, а семеро – представляють Аграрну партію України. Є працівники сільської ради, працівники школи, безробітні, троє працівників сільської ради, завідуюча ФАПом.

Відбулась зміна сільського голови і в Здовбиці – попередній голова не претендував на цю посаду. Обрано заступника директора школи, самовисуванку, яка водночас є членом партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», Світлану Годину. Серед двадцяти двох депутатів сільської ради п’ятнадцять само висуванців, п’ять представників Аграрної партії, і по одному представляють «Солідарність» і «Батьківщину».  Якраз «Батьківщину» представляє Володимир Сказько, один з учасників війни на Сході України, з чим ми не можемо його не привітати. Однозначно присутні в раді люди, що відстоюють інтереси Середюка з команди Аграрної партії; серед самовисуванців двоє людей з прізвищем Шадий – батько і брат лідера районної «Самопомочі» Юрія Шадого. Є й ті, хто близький до «Солідарності», проте не афішував цього, балотуючись як самовисуванець.

Не менш важлива для району зміна сільського голови відбулась і в Копиткові – там обрано представника «Батьківщини» Петра Ворона. Петро Ананійович ретельно готувався до виборів, адже серед чотирнадцяти депутатів сільської ради десять представляють «Батьківщину», троє самовисуванців і один представник Аграрної партії України. Серед депутатів четверо працівників ВАТ «Волинь-Цемент», четверо вчителів, є працівники сільської ради, підприємці і пенсіонери.

У Малій Мощаниці головою обрано представника «Батьківщини», лісника Василя Нікітюка. Як і у випадку з Копитковом, сільська рада має серйозне представництво «Батьківщини»: з дванадцяти депутатів десятеро представляють цю політичну силу, ще двоє самовисуванці. Серед традиційних безробітних, працівників сільської ради, працівників лісництва несподівано багато залізничників, і навіть є вчитель однієї з рівненських шкіл. Вочевидь, не всі депутати сільської ради проживають в селі постійно.

Коментарі
Завантажується...