Які партії контролюватимуть новообрані ради Здолбунівщини (частина 2)

0 268
Які партії контролюватимуть новообрані ради Здолбунівщини (частина 2)
Які партії контролюватимуть новообрані ради Здолбунівщини (частина 2)

Завершуємо розмову про обрану в селах району владу. Переконані, що і від цих людей багато залежить у їхніх селах.

У Миротині головою залишився Василь Мартинюк, самовисуванець. Голова має неоднозначну репутацію, проте це не заважає йому користуватися підтримкою односельців. Хоча серед депутатів шість представників «Батьківщини», яка мала свого кандидата на виборах, і вісім самовисуванців.  Підприємці, бібліотекар, освітяни, і навіть священик Святомиколаївської церкви з Гільчі Першої – цікавий підбір депутатів, з якими буде працювати новий-старий голова.

Нова Мощаниця залишила на посаді попереднього голову, Леоніда Герасимчука, який ішов як самовисуванець. І всі дванадцять депутатів сільської ради так само самовисуванці, хоча серед них є члени і «Батьківщини», і «Солідарності». Склад ради традиційний – четверо працівників шкіл, двоє працівників сільради, завідуюча клубом, лісник, четверо не працюючих.

Чи не найбільшою несподіванкою стало обрання голови в Новосілках. Нею стала Світлана Мельник, мама-вихователь сімейного дитячого будинку, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Цікаво те, що ще кілька місяців тому на той час ще член «Батьківщини» Світлана Мельник мала серйозний конфлікт з директором школи, у якому керівництво району (члени «Солідарності») підтримало не її. Проте буквально напередодні виборів все різко змінилось, і тепер пані Світлана – сільська голова від провладної партії. Якщо врахувати, що колишній голова є ще й чоловіком директора школи, то залишається сподіватися, що колишні конфлікти не стануть приводом до майбутніх і не ускладнюватимуть ситуацію в селі, де й без того багато реальних проблем. До сільської ради обрано одинадцять депутатів (по одному з округів призначено повторне голосування), з них шість самовисуванців, троє представників «Батьківщини» і двоє «Солідарності». Серед депутатів є працівниця дитячого садочку, двоє пенсіонерів, лісник, працівник сільської ради, водій, представник аграрної сфери, троє непрацюючих, ну і ще одна несподіванка – священик УПЦ Московського патріархату. Несподіванка тому, що кілька місяців тому село проголосувало за перехід громади до УПЦ Київського Патріархату переважною більшістю голосів, а водночас священик московської церкви виявився обраним до сільської ради.

У Півчі головою залишився Юрій Шах, цього разу він балотувався від Аграрної партії України. Серед дванадцяти депутатів – десять самовисуванців і двоє представників Аграрної партії. Керувати селом наразі будуть один пенсіонер, троє  вчителів, троє працівників сільської ради, залізничник, один безробітний, медпрацівник, начальник поштового відділення, директор будинку культури – представлені всі прошарки сільського населення.

У П’ятигорах головою вчергове обрано Петра Нестерчука, цього разу він представляв Блок Петра Порошенка «Солідарність». Восьмеро депутатів сільської ради, за інформацією сільського голови,  також представляють Блок Петра Порошенка «Солідарність», четверо – Аграрну партію України. На жаль, на сайті ЦВК при пошуку результатів виборів П’ятигірської сільської ради з’являється перелік депутатів зі Ступно, тому наразі це вся інформація.

Головою в Спасові обрано Романа Кравця, проте чомусь досі на сайті ЦВК відсутня інформація саме про цього обраного в районі голову села. Усі чотирнадцять депутатів сільської ради – самовисуванці, хоча двоє з них задекларували членство в «Батьківщині». Серед  депутатів – четверо освітян, аж восьмеро не працюючих, один залізничник і одна працівниця сільської ради. Ну що ж, кількість безробітних серед спасівських депутатів чи не рекордна в районі.

У Старій Мощаниці залишилась головою Світлана Панасюк, цього разу йшла як висуванка Аграрної партії. Серед  депутатів вісім самовисуванців і четверо представників Аграрної партії України. Поряд з працівником аграрної сфери, традиційними безробітними, працівниками сільської ради, пенсіонерами і вчителями  депутатами стали також двоє студентів та та інженер Хмельницької АЕС, який проживає, звісно ж, у Нетішині. Тому в мальовничому селі доволі цікавий склад сільської ради.

У Ступно головою став Микола Пільганський, представник «Батьківщини» і учасник війни на Сході України. Що важливо – це перемога у рідному селі голови районної ради Василя Тимощука, де він мав свого кандидата. І для того, щоб переміг не він, його опоненти перед самим виборами намагались вкрай непорядними методами скомпрометувати Миколу. Проте він переміг, і тепер залишається побажати йому терпіння і вміння долати проблеми. З дванадцяти депутатів десять самовисуванців і двоє представників  «Батьківщини». Серед них є підприємець, троє працівників школи (сторож і двоє технічних працівників), директор будинку культури, бібліотекар, двоє безробітних, двоє працівників сільської ради, завідуюча поштовим відділенням і тракторист.

В Уїздцях головою знову обраний Олександр Стернійчук, цього разу від Аграрної партії України. Попри безкінечне з’ясування стосунків громади з головою через різні проблеми, наразі Стернійчук залишається безальтернативною кандидатурою. Серед депутатів сім самовисуванців, п’ять представників Аграрної партії України, один представник «Солідарності». По одному округу призначено повторне голосування. Депутатами стали директор будинку культури, директор школи, безробітні, підприємці, водії, медики. Село приміське, тому конкуренція за депутатські мандати доволі значна.

В Урвенній головою залишилась Лідія Балабат, цього разу знову ж висуванка Аграрної партії України. Серед обраних депутатів шестеро представляють Аграрну партію, четверо самовисуванців і четверо представників «Солідарності». Працювати на благо громади будуть двоє безробітних, двоє  інженерів, один працівник сільської ради, підприємець, четверо вчителів, одна пенсіонерка, завідуюча дитячим садком, представник аграрної сфери і завідуюча ФАПом.

Ну що ж, саме ці люди, обрані в селах, щодня й щогодини справді дивляться в очі своїм виборцям, бо живуть поруч з ними. На їх плечах – величезна відповідальність. Тому всім – і новим, і старим, бажаємо успіху і удач!

Коментарі
Завантажується...