Якщо не Юрій Шадий, то хто очолить Здолбунівський районний відділ освіти?

Якщо не Юрій Шадий, то хто очолить Здолбунівський районний відділ освіти?

Як стало відомо редакції сайту, Рівненська обласна державна адміністрація не погодила призначення начальником відділу освіти Здолбунівського району Юрія Шадого.
Ще кілька місяців тому голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук повідомив, що хоче бачити керівником освітян району саме свого давнього друга Юрка – активіста і організатора «Пласту» в Здовбиці, учасника всіх революційних подій у країні протягом більше ніж десяти років, патріота і націоналіста.
Проте призначення тоді ж названих заступників голови адміністрації Леоніда Власюка і Миколи Орлова давно відбулися, а з Шадим справа що не день, то ставала менш зрозумілою. Зрештою, за підписом Юрія Приварського до району надійшов лист з відмовою у погодженні через невідповідність претендента кваліфікаційним вимогам. Якщо мова йде про відсутність у Юрія стажу роботи на керівній посаді в освіті, то це було відомо всім з самого початку. Навіщо тоді морочив голову собі й людям Сергій Кондрачук?
Від людей, близьких до голови Здолбунівської районної державної адміністрації, нам відомо, що в приватних розмовах він говорив, що партія має на цю посаду людину, і на її призначенні наполягає Рівне. Час покаже, наскільки ця інформація достовірна. Поки що ж зрозуміло лише те, що «реформаторські» заяви Кондрачуку робити легше, ніж втілювати їх у реальність.

 • кік

  А до чого тут Кондрачук? Він же сказав, що хоче бачити на цій посаді Шадого. Треба жучити рига Таргонського, хабарника Приварського і голову ода

  • Таня

   Сергій обіцяв прозорість, публічність і залучення громадян. Якщо всупереч йому в район мають призначити когось зручного, чому про це ніхто не знає? Хай би підняв сотню і до Приварського в кабінет. А так складається враження, що він просто “многоходовочку” розіграв – мовляв, це ж не я Юру не призначив, це вони.

  • Вчителька

   А ДО ЧОГО ТУТ, ЩО ХОЧЕ Кондрачук?Вчителі-очевидці справжнього обличчя Шидия, УСЮ ЙОГО ПОКАЗОВУ ПАТРІОТИЧНІСТЬ мали змогу побачити не в театральній, а істинній красі на згадуваній нараді! Донині не можемо прийти до тями: як «учасник всіх революційних подій у країні протягом більше ніж десяти років, патріот і націоналіст», не те, що приховати емоції не може, опинившись у реальній, а не ігровій, ситуації, а й бодай витримати «гарну міну при поганій грі». Це ж очевидно до непристойності, що уже відсутність у претендента досвіду відходить на задній план у порівнянні з набутим досвідом позерства і фальші.

   • Таня

    О, точно! Майдан, самооборона, всякі камуфляжі і берці носити в Здолбунові – це да, завжди будьласка. Ну ще розказати, як Україну любити і біля пам’ятника Бандері поспівати, це тоже нічого. А як на війну, то нехай інші хлопці, не такі важливі для країни. Хоча… якщо Кондрачуку ще рік тому приносили повістку, він був у розшуку, якось відмазався, то його ж все одно призначили. ТО чого Кондрачуку можна, а Шадому нє?

    • Катерина

     Якщо Кондрачуку ще рік тому насили повістку і він був в розшуку, то мають бути якісь підтверджуючі документи. І раз ви пишите то ви їх бачили. А якби ви їх бачили то обов”язково зробили б копію бо самооборона, Кондрачук, і Тимощук вам як кістка в горлі. Забули як на цьому сайті Панасюка Олега оклівітали? Звунуватили без будь який доказів. А щодо самооборони, то Матвійчук, Войцеховський пішли добровольцями ще рік тому. П”ятеро самооборонівців пішли по повістках. Дехто зараз проходить комісію. І жоден самооборонівець жодного разу не косив. На відміну від одного хлопця який чотири черги мобілізації ховався в Києві, брехав що він в запасі “Донбасу”, а на п”яту чергу його зловили і привезли у воєнкомат. І то кажуть він заре на полігоні не просихає.

     • Світлана

      Катерина, чи хто ви там – справжнього імені не скажете все одно. Могла б і не відповідати, але ваша тирада якраз у стилі всієї вашої команди. Досить уже брехні! Дістали, якщо чесно. Я знаю, про якого “одного хлопця” ви пишете, то вже хоч прізвище називайте. Ховався в Києві, кажете? Що, десять років? – Ярослав саме стільки там живе і працює! Наразі працював у “Просвіті” і ні від кого не ховався. В армії не служив, і повістка йому прийшла 1 травня. На 5 травня. Вдома його не було, був у Києві, але я йому відразу подзвонила і сказала про те, що є. 5 пройшов комісію, за два дні в Києві повирішував усі справи і 12 пішов. Ви – людина без совісті і честі. І це ще раз підтверджує, що вся ваша компанія заснована на брехні. Щодо Кондрачука, то він сам нещодавно в ФБ писав про повістку, отриману минулої весни. А у вас цікаво виходить – Кондрачук, який збрехав усім, що “після сесії депутат поїхав на війну” – молодець і герой. А Ніколін, який не служив, але тихо і без помпи пішов за першою ж повісткою (за тиждень!) – поганий і брехун. Надалі відповідати не буду – немає сенсу. Не знаю, чоловік ви чи жінка, але я мама, і це мій син зараз на полігоні. Майте совість, і думайте, що пишете.

     • Катерина

      Що я маю мати? совість? Це говорить людина яка послала вінок з могили? А чого багатьом хлопцям які не служили повєстка прийшла минулого року а Ніколіну який не служив – 1 травня? Чого Ніколіну до цього повістка не йшла? Розпитайте про це воєнкома і розкажіть нам, тим чиї родичі які не служили вже більше півроку в АТО. І ще одне. зараз ваш друг – голова “Батьківщини”, депутат Дацюк кажуть в Африці на жирафах катається і фотографії виставляє хвалиться всім. Скажіть йому щоб мав совість. Бо в мене його телефона нема. я б сама сказала.

     • Саня

      Катерино, серце моє! А де син і зять Тимощука? Вже в АТО? І з першого дня? А чого не в АТО ваш Власюк? І що по ПАнасюку не так? У нього повістка була? – Була! Він пішов служити? – Ні! Ярика знаю давно, пішов відразу як покликали. А ви гавкаєте як собака. Це якось по-дурному. І, до речі, на жирафах не катаються. Хіба що такі відьми, як ви, що й на мітлі полетить))) Не ображайтесь, але ви дуже злосна тьотка!

 • Світлана

  З Шадим якраз і говорила. І не раз. Бо, попри відсутність досвіду в Юрія, вважала, що на даному етапі відділу освіти потрібен якраз такий керівник – молодий і не обтяжений освітянськими стереотипами. Чому Кондрачук, який про свій уявний похід на війну, як і про не менш уявний конкурс, повідомляє на всю Україну, цього разу промовчав, – запитуйте його самі. А ви, як видно, непогано якраз знаєте справжню причину непризначення Шадого – “всі це знають”! Це, по-вашому, не з чуток? Хто ці “всі” і чому немає офіційної позиції райдержадміністрації?
  Щодо решти ваших “питань”… Відповідати не буду. Є тема сьогоднішнього матеріалу, а ваші емоції десятирічної давності до неї відношення не мають. Будьте коректнішою. Що б про кого я не писала, не дозволяю собі жодних брудних приватних натяків і пліток. Так що по суті.

  • Катерина

   не гоже видаляти коментарі де нема образ. ви поступаєте підло. як і тоді коли від кондрачукового імені надіслали вінок тимощуку. Ви тоді впали в очах своїх останніх прибічників. Не подобається Кондрачук, то тепер йому вінок пришліть. А Шадого непогодили бо на нього протокол склали за те що повістку в армію не бере. І це всі знають. Бо протокол йому цей вручили на нараді вчителів в шостій школі.

   • Світлана

    Негоже замість коментарів по суті вічно обговорювати НІколіну, причому з усіма деталями, про які ви насправді поняття не маєте. Розумію, що сайт вам як кістка в горлі, бо не дає можливості цілком контролювати інформаційний простір району. Але наразі так і буде, попри всі ваші намагання.

X