Якщо не Юрій Шадий, то хто очолить Здолбунівський районний відділ освіти?

0 343
Якщо не Юрій Шадий, то хто очолить Здолбунівський районний відділ освіти?
Якщо не Юрій Шадий, то хто очолить Здолбунівський районний відділ освіти?

Як стало відомо редакції сайту, Рівненська обласна державна адміністрація не погодила призначення начальником відділу освіти Здолбунівського району Юрія Шадого.
Ще кілька місяців тому голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук повідомив, що хоче бачити керівником освітян району саме свого давнього друга Юрка – активіста і організатора «Пласту» в Здовбиці, учасника всіх революційних подій у країні протягом більше ніж десяти років, патріота і націоналіста.
Проте призначення тоді ж названих заступників голови адміністрації Леоніда Власюка і Миколи Орлова давно відбулися, а з Шадим справа що не день, то ставала менш зрозумілою. Зрештою, за підписом Юрія Приварського до району надійшов лист з відмовою у погодженні через невідповідність претендента кваліфікаційним вимогам. Якщо мова йде про відсутність у Юрія стажу роботи на керівній посаді в освіті, то це було відомо всім з самого початку. Навіщо тоді морочив голову собі й людям Сергій Кондрачук?
Від людей, близьких до голови Здолбунівської районної державної адміністрації, нам відомо, що в приватних розмовах він говорив, що партія має на цю посаду людину, і на її призначенні наполягає Рівне. Час покаже, наскільки ця інформація достовірна. Поки що ж зрозуміло лише те, що «реформаторські» заяви Кондрачуку робити легше, ніж втілювати їх у реальність.

Коментарі
Завантажується...