Ця історія трапилась кілька тижнів тому, коли один з рівненських журналістів дозволив собі в коментарі у фейсбуці покритикувати партійних лідерів Радикальної партії. У відповідь отримав таке от листування в приват. Обоє фігурантів колись були членами однієї партії, добре знайомі. Депутат обласної ради Володимир Ковальчук дозволив собі звичний для нього варіант, але не врахував, що його опонент ніколи не запобігав перед авторитетами і боягузом не був. Рівненська журналістка Інна Білецька оприлюднила це листування, ми ж вважаємо за необхідне довести до відома здолбунівчан правду про нашого земляка. Також попереджуємо читачів про жорстку ненормативну лексику  у прикріпленому скріні.

 

Зауважимо також, що Володимира Ковальчука неодноразово називав своїм другом голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук. Навіть у програмі “Детектор” на каналі Рівне 1 Кондрачук визнав, що допомагав Ковальчуку стати головою обласної ради, консультував його і радив, як себе вести. А ще назвав “класним сусідом”. (дивитись відео з 26 до 29 хвилини) Що ж, “скажи мені хто твій друг”…

 • Alex

  Якісна джинса.

 • Петро

  Бгггг! Херої вони такі!

 • Костя Согін

  По-перше, даний наданий матеріал вирваний з повного тексту переписки – відсутній опис повної ситуації та обговорення. Де початок та “кон’єц перепіські”?
  По-друге, є така річ як журналістська етика та чоловіча гідність – приватна переписка чоловіків повинна бути приватною і розголошуватися з дозволу двох сторін; тому коли “чоловічу” приватну переписку в стилі
  “- Коханий, давай я тобі публічно нахамлю, а ти – зробиш мені оральний сюрприз.
  – Добре, любий… ха-хі-хі… цьомки-цьомки.”
  публікує дівчиня – це ганьба!
  По-третє, використання символів та засобів мацкальської гопотури є ознакою низькоякісної самоосвіти та виховання; на українській землі українські естетично збагачені злослів’я мають вищу енергетичну та переконувальну силу, тому наступного разу пропоную використовувати як публічно так і в приватних “перестрілках” наступні звороти:
  – х*й, х*р – кнурячий відросток, пуцка;
  – п**діти – злословити;
  – пішов нах*й – вдалого Вам шляху в сторону заходу сонця;
  – тв*рь – хтивий пес;
  – будеш піз***ний – зазнаєш радикальної поразки;
  – запхана в ср*ку обратка – невдала спроба завдати радикальної поразки;
  – я тобі є*ало розіб’ю, коли побачу – при зустрічі я перетворю Ваше кохало в сучасну українську сюрреалістичну багрову картину.
  По-четверте, будь-яка погроза чи заподіяння зла журналістові є визнанням його роботи, тому необхідно брати лопату з кращої сталі та копати глибше.
  По-п’яте, пропоную цим трьом гонушникам – собі (бо втягнувся та витратив час на джинсу), журналюзі та депутатюзі, по мірі можливості, виділити кошти на розвиток української мови – купити українську книгу в публічну дитячу бібліотеку чи в школу, профінансувати відповідний фонд, публічно вибачитися перед українцями старшого віку, які зберегли код нації.

X