Заступник голови Здолбунівської РДА незаконно підписував документи?

0 218

Пропонуємо вашій увазі текст звернення, яке вже найближчим часом громадські активісти Здолбунівщини занесуть в прокуратуру. В зверненні йдеться про те, що цілком імовірно, заступник голови Здолбунівської РДА М. Корилкевич на документах, підписаних ним 24 січня 2014 року ставив свій підпис не маючи на це права, себто незаконно.

Прокурору Здолбунівського району

Ольшанецькому І.В.

 Шановний Ігоре Володимировичу!

23 січня 2014 року о 10 год. депутат Рівненської обласної ради Ніна Путіліна та депутати місцевих рад Здолбунівського району прийшли на прийом до голови Здолбунівської райдержадміністрації Віталія Шуля. Його на місці не виявилося, на телефонні дзвінки він не відповідав.

Протягом 23-24 січня 2014 року депутати й громадяни неодноразово приходили в приймальню голови райдержадміністрації, проте його на робочому місці не було.

25 січня 2014 року депутати й громадяни прийшли знову на прийом до В.Шуля. За словами секретаря, вчора, 24 січня, і сьогодні,25 січня, голова райдержадміністрації їздить по району. На питання, хто підписує документи, секретар відповіла, що В.Шуль. Натомість начальник загального відділу Інна Тимощук стверджувала, що документи 24 січня підписував заступник голови райдержадміністрації М.Корилкевич.

Для того, щоб мати право підпису, відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» на М.Корилкевича мали бути покладені обов’язки голови. Проте, оскільки він не перебуває в статусі в.о. голови, то права підписувати документи не мав.

Просимо Вас з’ясувати законність підпису М.Корилкевича на документах, підписаних ним 24 січня 2014 року, і вжити передбачених законодавством України заходів у разі виявлення порушень.

Відповідь на звернення прошу направити за адресою: (адресу приховано редакцією), Ніколіній Світлані Володимирівні.

З повагою, за дорученням громади

С. Ніколіна

 

Коментарі
Завантажується...