Заступника мера Здолбунова хочуть звільнити

0 202
Заступника мера Здолбунова хочуть звільнити
Заступника мера Здолбунова хочуть звільнити

Апеляційним судом Рівненської області з участю прокуратури області розглянуто справу про адміністративне корупційне правопорушення стосовно заступника Здолбунівського міського голови за ч.2 ст.172-2 КУпАП (порушення обмежень щодо використання службового становища).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Встановлено, що посадовець органу місцевого самоврядування, використовуючи свої службові повноваження, незаконно сприяв отриманню приватним підприємцем 6 тис. грн за нібито надані консультаційні послуги із проведення тендерних процедур.

Здолбунівський районний суд 3 квітня виніс постанову про закриття справи про адміністративне корупційне правопорушення стосовно вказаної особи. Проте, у зв’язку з незаконністю такого рішення, прокуратурою Здолбунівського району його було оскаржено.

Апеляційний суд Рівненської області задоволив апеляцію прокурора, скасував постанову суду 1-ої інстанції: правопорушника визнано винним та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 2550 грн з конфіскацією неправомірної вигоди. Рішення суду вступило в законну силу.

Органами прокуратури ініціюється питання про звільнення корупціонера із займаної посади.

Джерело – zik.ua

Коментарі
Завантажується...