Завдяки районній раді на Здолбунівщині - управлінський колапс

Завдяки районній раді на Здолбунівщині – управлінський колапс

Намагання запровадити в Здолбунівському районі народовладдя, яке б значно випереджало загальноукраїнські правила, призвело власне до того, до чого й мало – у районі управлінський колапс. Нещодавно районна рада запровадила обов’язковість конкурсу при призначенні на посади в установи та організації комунальної власності. Нібито й правильно – нехай перемагає найсильніший.

Хоча всім причетним до політичного життя в районі було зрозуміло, що причина інша – не дати можливості адміністрації, якою все ще керує Олександр Бухало, призначити нікого, хто б не був з команди голови районної ради Василя Тимощука. Хоча, до речі, всіх керівників у нашому районі й так погоджують з районною радою, що не завжди йде на користь справі, – всі пам’ятають епопею з призначенням Олега Тищенка директором музею.

І ось цього тижня не було погоджено призначення двох поданих адміністрацією керівників установ. Адже тепер потрібен конкурс! Між тим районна рада не розробила ні критеріїв, ні принципів проведення конкурсу. Тому питання призначення Сергія Кондрачука головним редактором районної газети, а Валентини Теребійчук директором районного будинку культури відкладено.

У п’ятницю рада і адміністрація розпочали розробку процедури проведення конкурсів у різних галузях. Складно сказати, скільки часу це займе, але точно треба зробити все для того,щоб головного лікаря чи директора школи визначали компетентні люди, а не дилетанти з чергової сотні.

Поки що ж і Кондрачук, і Теребійчук виконують обов’язки керівників відповідних установ.

 • Безлер

  Достав цей Тимощук зі своєю сотнею тримати в напрузі весь район!!! Чомусь при ригах сидів і мовчав кланяючись Шулю і Берташу. Не мужик а сцикун

  • Правдолюб

   Хочу побачити цього* мужика*,який говорить такі речі в інтернеті ,а в очі слабо?Наскільки відомо то Тимощук боровся з Шулем та Берташем,та їм подібним,а такими словами потрібно назвати вас.Але на цьому сайті пишуть одне і теж,я так зрозумів леді готується до виборів.Всі конкуренти готуйтеся ,що Вас будуть обливати брудом *залізна леді пруть до влади*

   • Правдолюб. перш чим звинувачувати когось у анонімності, представся може?)))

    • Vitaly Tarbeev

     извините что лезу к вам с русским языком. просто не хочу быть похожим на Азарова)) хочу просто поделиться впечатлением от прочитанного- почему некоторых АНОНИМОВ удивляет что тот кто у власти ,хочет поставить или ставит СВОИХ людей? разве должно быть иначе??? подумайте ТЕ КОГО ЭТО ВОЗМУЩАЕТ. ведь если бы вы встали у руля, то кого бы вы хотели видеть рядом?-естественно тех кого вы знаете, в ком уверенны и у кого такие же цели как у вас. Ничего нового! и если у руля подлец-то вокруг себя он будет собирать подобных себе… а если человек как говорится ГIДНЫЙ. то и рядом он будет стараться ставить “своих” . Конечно никто не застрахован от ошибок, но желания у всех понятные. Я тоже возмущаюсь что у Путина у кормушки его друзья по школе КГБ. но если разобраться, то все верно! если бы я занял какой нибудь руководящий пост, то кого я я поставил на ключевые места?- конечно своих одноклассников.друзей , знакомых в которых уверен и знаю о них не понаслышке! а если бы так сложилась судьба и я принимал участие в становлении новой власти и участвовал в революции или боевых действиях, то конечно хотел бы видеть рядом тех с кем плечо в плечо был на “баррикадах”! И так каждый из нас! И так и должно быть! И перепалка тут на форуме неуместна. и выглядит она как то гниловато … со стороны смотришь и видишь что одни стараются ( в открытую!) аргументировать свои доводы. а некоторые (анонимно из подтишка!), звучат как жалкое тявканье” Акеллла промахнулся “… и вывод проглядывается в двух вариантах-или это те кто хочет УДЕРЖАТЬСЯ за кресло и выдает себя за борца за справедливость, либо боится расправы.. что в любом случае не красит те перемены которых все добивались… Вот как то так… Извините.

   • Таня

    Конкретніше про боротьбу Тимощука з Шулем можна? Чому, коли районом керував Шуль, Тимощук не претендував на те, щоб рада когось затверджувала і призначала? Шуль робив що хотів, а Тимощук сидів як миш під мітлою. А те, що Ніколіна вам заважає, не дивно. Тимощук був переконаний, що весь район у нього в кишені, а тут раптом є група людей, які пам’ятають, хто його головою ради двічі обирав, як він вічно пристосовувався до всіх влад. Ясно, що його це не влаштовує. І не майте ілюзій щодо того, що всі люди вас підтримують. Ви дурите їх, бігаючи з Тимощуком по партіях. А по суті це та сама група “Наша Україна”. Чого ж ви кинули свого Ющенка, якому клялись у вірності? А, бо рейтингу вам не забезпечував уже? А тепер кинули Кличка, побігли до Порошенка. Хто далі?

 • Борис

  Ну і для чого видаляти незручні для редакції коментарі? Хіба ж то тільки один я вловив ваш вічний меседж “Про Тимощука або погано, або ніяк” та ще й поряд з таким стратегічним визначенням “управлінського колапсу” для Здолбунівщини? Прямо життя зупиниться, якщо Кондрачука не призначать головним редактором такої “читабельної” газети, де і без нього є фахові журналісти. А які вже такі архі-важливі управліські рішення для району не можуть прийнятись у разі відсутності головного редактора чи директора БК? Фейкова новина, одним словом Здолбунівський колапс.

  • не брешіть. Жоден комент з цієї теми не був видалений. При видаленні ми чітко пишемо кого і за що було видалено чи забанено. Якщо не вмієте розміщувати коменти – то ваша проблема.

   • Борис

    Дякую, буду “вчитись” з вашою допомогою.

 • Здолбунівчанин

  Гидко дивитися як недочиниші району дируться між собою.Всі хочуть до корита в якому майже нічого незалишилось окрім дирок.

  • Мешканець

   Нє, “корито” навічно має бути зарезервоване за Тимощуком. Вісім років керує районом, і так успішно, що тільки він і його ставленики мають бути на всіх посадах, геть до директорів шкіл. Інші недостойні.

 • Опонент

  Брехня, брехня та ще раз брехня. Визначеня терміну: брехня – це іскусно перекручена та спотворена правда! Саме так працює та висвітлює інформацію Здолбунів сом. По перше вже є лигітимне рішення районної ради про обов,язкове проведення конкурсів на посади керівників всіх комунальних закладів, спільної власності територіальної громади ЗДОЛБУНОВА. (доречі підтримане всіма депутатами, які приймали участь в голосуванні). Саме тому Бухало не повинен був подавати будь які кандидатури на завтвердження ради. А повинен був дати роспорядження про оголошення конкурсу на ті чі інші посади. По друге розробляти умови конкурсу має не Тимощук чи районна рада, а райдержадміністрація. Це прямий обов,язок адміністрації но напевно в.о Голови райдержадміністрації цього не знає. Той не дивно коли колишній вантажник з Нова Пошта намагається керувати районом.По третє всі ми добре знаємо та пам,ятаємо о тих спеціалістів по визначенню найкращих, та як Козачок Микола при Ніколіній очолював та проводив конкурси за мзду! Саме тому тепер всі будуть потряпляти на керівні посади виключно вигравши конкурсу. Який вже не адміністрація буде проводити, та визначати своїх на ці посади. Тепер профільні комісії районної ради разом з залученними фахівцями будуть проводи конкурси відповідно до розробленого положення про конкурс. От тепер все буде достатньо прозоро та не за гроші як чи за певну прихильність до влати, як це було раніш!

  • Таня

   Одне питання: якщо все має робити адміністрація, то чого в це втручається Тимощук? У нього що, право англійської королеви, царювати і ні за що не відповідати? А якщо ні за що не відповідає, то за що зарплату отримує? Причому вдвічі, мабуть, більшу, ніж голова адміністрації. “Мабуть”, бо за всі роки ні зарплат Тимощука, ні його премій ніхто не розсекречував.

 • Опонент

  Тепер стосовно того що Тимощук кругом ставит своїх людей. Давайте подивимось чи це дійсно так. Команда Дацюко, Ніколіно Путіліної розуміючи що втрачають владу в районі через скору відставку свого ставленника, Бухала. Намагаються максимально роставити своїх людей на керівні посади в районі. Думаючи щор таким чином вони зможуть ще якийсь час впливати на процеси в районі. Давайте проаналізуємо останні кадрові ротації райдержадміністрації. На посаду Нач. відділу культури призначено однопартійку та подругу Ніколіної Стиценко Еллу. Яка до того керувала районним будинком культури. На її місце цяж команда пропонує Теребійкук Валентину. Вірну соратницю та однопартійку Дацюка та Путіліної. На посаду директора неиснуючого музею було призначено Тищенка О. керівника Здолбунівських правосеків. Який замість того щоб займатись музейом, біга по Здолбунову в робочий час, встановлює біля адміністрації ялинки, та щиро займаєтся політиканством. За активної участі цієїж “команди патріотів” було призначено ставленика Шуля та партії регіонів Сухляка на посаду Головного лікаря.Також довгий час райдержадміністрація не призначає керівника районного відділу освіти. Знаєте чому? Тому що розуміють що ще одна людина цієї”команди” Бондарчук Валинтина скоро піде з посади заступника голови адміністрації з гуманітарних питань. Тому і тримають для неї тепленьке містечко, надіючись що них і це вийде! Про що напевно скоро всі почують! Ось вам і Тимощук роставляє своїх людей на ключові посади! Ось вам голі факти а ви люди не дурні, аналізуйте та самі робіть висновки!

 • Опонент

  Тепер стосовно не видалення коментарів. Звісно що Боррис правий. Можу підтвердити що мої коментарі також неоднарозово видалялись і насправді ні хто ні чого не повідомляв і не аргументував! До тогож видаляти не було за що, ніяких лайок як самі бачите не пишу та не намагаюсь порушувати правил форуму чи когось ображати! Хоча можливо Ярослав вже теж правий, ну принаймі якщо зробив правільні висновки та стримає свої слова. В общім побачимо, якщо не видалить мої коменти, значить дійсно змінився))

X