Завдяки районній раді на Здолбунівщині – управлінський колапс

0 224
Завдяки районній раді на Здолбунівщині - управлінський колапс
Завдяки районній раді на Здолбунівщині – управлінський колапс

Намагання запровадити в Здолбунівському районі народовладдя, яке б значно випереджало загальноукраїнські правила, призвело власне до того, до чого й мало – у районі управлінський колапс. Нещодавно районна рада запровадила обов’язковість конкурсу при призначенні на посади в установи та організації комунальної власності. Нібито й правильно – нехай перемагає найсильніший.

Хоча всім причетним до політичного життя в районі було зрозуміло, що причина інша – не дати можливості адміністрації, якою все ще керує Олександр Бухало, призначити нікого, хто б не був з команди голови районної ради Василя Тимощука. Хоча, до речі, всіх керівників у нашому районі й так погоджують з районною радою, що не завжди йде на користь справі, – всі пам’ятають епопею з призначенням Олега Тищенка директором музею.

І ось цього тижня не було погоджено призначення двох поданих адміністрацією керівників установ. Адже тепер потрібен конкурс! Між тим районна рада не розробила ні критеріїв, ні принципів проведення конкурсу. Тому питання призначення Сергія Кондрачука головним редактором районної газети, а Валентини Теребійчук директором районного будинку культури відкладено.

У п’ятницю рада і адміністрація розпочали розробку процедури проведення конкурсів у різних галузях. Складно сказати, скільки часу це займе, але точно треба зробити все для того,щоб головного лікаря чи директора школи визначали компетентні люди, а не дилетанти з чергової сотні.

Поки що ж і Кондрачук, і Теребійчук виконують обов’язки керівників відповідних установ.

Коментарі
Завантажується...