Здолбунівчанам по довідку в Клевань їхати не потрібно

0 258
Здолбунівчанам по довідку в Клевань їхати не потрібно
Здолбунівчанам по довідку в Клевань їхати не потрібно

Замість районних санепідемстанцій з початку року в області мали запрацювати дев’ять міжрайонних підрозділів головного управління Держсанепідемслужби. Тобто один підрозділ на два-три райони. Найбільш незадоволені такими змінами були здолбунівчани, адже міжрайонний підрозділ влаштували у Клевані. З проханням залишити принаймні невелике відділення зверталися і до районної ради.

Чи потрібно тепер здолбунівчанам їхати у Клевань за довідкою, журналісти “Рівного вечірнього” запитали у начальника головного управління Держсанепідемслужби у Рівненській області Олександра Бялковського:

— До санепідемслужби звертаються з різних причин. Найчастіше — в лабораторію, щоб пройти мікробіологічне чи інше обстеження. Населення в санепідемслужбу скаржиться на житлово-побутові умови, підприємці звертаються за довідками. Загалом людей у нас багато. Проте їхати з Радивилова у Млинів чи зі Здолбунова у Клевань не потрібно. На місцях районних СЕС залишилися районні відділення, де працює 10-13 людей. У районних центрах зберегли також лабораторії. Тому усі послуги надаватимуть поки що на місцях колишніх СЕС.

Алла САДОВНИК для rivnepost.rv.ua.

Коментарі
Завантажується...