Здолбунівщина: чорний піар – головна зброя проти учасника АТО на місцевих виборах

0 226
Здолбунівщина: чорний піар - головна зброя проти учасника АТО на місцевих виборах
Здолбунівщина: чорний піар – головна зброя проти учасника АТО на місцевих виборах

Цьогорічні місцеві вибори в нашому районі відзначились такою кількістю чорного піару, якої досі не було ніколи. Проте те, що відбувалось у селі  Ступно під час виборів  сільського голови, не вкладається в жодні моральні норми.

Одним з кандидатів був Микола Пільганський, висуванець «Батьківщини». Свого часу отримав професію технолога харчової промисловості, працював у Рівному на «Рум’янці», на хлібозаводі №1.  Дружина працює в бібліотеці, підростає донечка. Проте мирне життя родини закінчилось майже два роки тому.

Коли розпочалась російська агресія, в перші ж дні березня 2014 року Микола пішов до військового комісаріату, сам зголосився захищати Україну. І це попри те, що мав за станом здоров’я повне право взагалі не служити в армії. Так він і опинився в числі перших захисників держави, тих, кому було найважче.  Служив кухарем військового харчування, пізніше в 66-му військовому мобільному госпіталі санітаром. Демобілізувався в червні 2015 року, отримав статус учасника бойових дій.

І все було добре, доки Микола не став кандидатом на посаду сільського голови, більше того – поки не стало зрозуміло, що він має реальний шанс на перемогу. Адже ще одним кандидатом був директор Ступнівського агротехнічного ліцею Василь Грицан. Як подейкують посвячені громадяни, необхідність такого обрання для пана Василя була санкціонована головою районної ради Василем Тимощуком, щоб звільнити місце директора для близького родича, який ось-ось втратить  роботу в одній з відомих у районі комерційних структур.

І ось за два тижні до виборів селом активно почали ширитися чутки, що Пільганський на передовій не був, що він просидів рік у Львові в госпіталі, що посвідчення він собі купив… Уявіть стан бійця, який пішов добровольцем на війну, а тепер мав кожному в селі показувати документи, відповідати на питання, бачити в очах односельців сумніви й недовіру! Був момент, коли він майже опустив руки, бо приниження і обмова для людини дуже страшні, а необхідність виправдовуватися таки вибиває з колії.

І хто ж це посмів так низько й підло зіграти на людській долі, принизити захисника України? Так, ви правильно зрозуміли – той, кому він заважав розіграти свій сценарій виборів. Що ж, Микола переміг, тепер він сільський голова, план опонентів провалився. Але, як то кажуть, ложечка знайшлась, а осадок залишився. Міра цинізму і підлості кожного з тих, хто взяв участь у брудній грі, хто від хати до хати в невеликому селі ходив зі своїм «а ви знаєте? та він ніде не був… та він купив…» не піддається логіці.

Сподіваємось, що надалі таких речей у нашому районі не буде, а пану Миколі бажаємо успіхів і удачі на новій відповідальній посаді!

Коментарі
Завантажується...