Пам’ятаєте, як два роки тому зі скандалом продовжували контракт з директором Уїздецької школи  Дмитром Бондаруком? Головною причиною кількамісячних розбірок і в селі, і на сесії районної ради стало те, що директор дозволяв собі їхати в Здолбунів на наради, а тим часом ще й уроки проводив – звісно, лише на папері.

Довго обговорювали, довго сперечались. І вирішили: директор покаявся, більше такого не робитиме, гроші відшкодував – хай працює. Тоді наш сайт попереджав, що така практика призведе до масових порушень з боку директорів шкіл, бо якщо можна так робити одному, то чому не можна всім решта?

І ось чергова проблема, яка стала відомою загалу лише через втручання Служби безпеки України. Отже, про все по порядку. Працювала в Дерманській гімназії техпрацівниця, Бухальська Оксана Миколаївна. І ось у червні цього року поїхала вона на заробітки, і не куди-небудь, а в Крим. Власне саме це й стало причиною того, що справою зацікавилась СБУ. Працювала жінка там до вересня, хоча такої тривалої відпустки й не мала. За словами мешканців села, зарплата в школі їй тим часом нараховувалась. Водночас директор гімназії Оксана Шепельчук каже, що коли жінка не повернулась на роботу з відпустки, вона була звільнена.

І ось тепер, після того, як спецслужби пропрацювали в школі цілий день, виявилось, що все не так уже й добре. Бо десь там у червні нібито не додивилися, і таки нарахували зарплату за дні, коли Бухальська вже була в Криму. Тепер директор спокійно говорить, що кошти працівниця поверне, та й усе, інцидент вичерпано. Та звісно, чого ж не повернути якісь двісті гривень – в Криму більше заробила, працюючи на окупантів!

Проте найцікавіше те, що Бухальська О.М. з 4 жовтня знову працює в школі на попередній посаді! Тобто директор не бачить жодних перешкод  для подальшої співпраці з Оксаною Миколаївною! Як сказала пані Шепельчук у телефонній розмові, «а які в мене підстави не брати її на роботу?» Ясно, що люди в селі, та й не лише в селі, припускають якусь зацікавленість директорки саме в цій працівниці. Інакше пояснити подібну лояльність дуже важко.

До речі, пані Шепельчук у тій же розмові поставила цікаве питання: «А чого ви лише про нашу школу питаєте? Так у всіх!» Не берусь стверджувати, що геть у всіх, але, видно, директорка знає, що каже. Бо якщо отримання заробітної плати ніяк не пов’язане в школах району хоча б з присутністю на робочому місці, а головне – жодним чином не карається, то чому б і не спробувати кожному чи майже кожному директору повторити традиційну для району схему?

Ну й ще один момент. Оксана Бухальська – дружина завідуючого клубом Володимира Бухальського. Саме він був одним з активних учасників встановлення пам’ятників загиблим воякам УПА на території школи, звинувачуючи ту ж Оксану  Шепельчук у непатріотизмі. Як цей патріотизм на публіку поєднується з роботою в окупованому Росією Криму ? Про це краще питати самих Бухальських. Бо співати патріотичних пісень, розповідати про своїх загиблих в УПА родичів, а потім раптом їхати працювати на москалів у Крим, обвішаний портретами Путіна – це так по-нашому.

Кажуть, що в клубі у дружини завідуючого також є якась там чверть ставки техпрацівниці. Якщо так, то як вона там ходила у відпустки, звільнялась і знову поверталась на роботу?

Очевидно, вмінням правильно організовувати процес Оксана Бухальська поділилась зі своєю сестрою, Прокопчук Наталією Миколаївною. Вона також працює техпрацівницею, лише в амбулаторії. І також їздила з сестрою в Крим на роботу. За наявною інформацією, відпустки, звільнення і прийом на роботу були організовані бездоганно.

А пам’ятаєте, як минулого року ми ховали дерманського хлопця Андрія Бріка? Як бабусі й дідусі стояли в сльозах на колінах, зустрічаючи тіло свого земляка?

Думаю, що тоді наші герої й героїні також плакали, слухаючи «Пливе кача»… А потім помандрували в «кримнаш», бо ж дітей треба годувати.

І всіх все влаштовує, жіночки далі працюють, отримуючи зарплати з бюджету України. Ціна питання – 200 гривень, повернутих до бюджету. Ніби й не було порушень, ніби так і має бути.

Чекаймо наступних трудових звершень, бо якщо можна, то чому б і не повторити свої мандрівки до Криму чи до Росії? Все одно всі все вибачать, і на роботу знову візьмуть…

 

 • Natali

  Враховуючи ситуацію, яка є насьогодні в нашій країні, їздити на заробітки не є великим гріхом, думаю набагато страшніше, коли молоді жінки вимушені так тяжко працювати на “панів” в той час коли пенсіонери НАХАЛЮГИ, отримують пенсію та РАХУЮТЬСЯ на роботі, а рахуються, бо вже давно нічого не роблять, а тільки відсижують свій робочий час, це в кращому випадку, а то зовсім не застанеш на робочому місці. Проте займатися ініціюванням написання цієї статті такі люди мають час. Так так, саме ініціюванням, бо на більше ця людина не здатна. А от у збиранні наклепів вона найперша. Оце тяжкий гріх!!! Це скільки ж у людині зла й заздрощів має бути, щоб заварити таку кашу, влаштувати зовсім стороннім людям проблеми, в той час коли молоді жінки так тяжко працюють, щоб якось вижити в теперішніх умовах, допомогти своїм дітям у навчанні. Просто жах працювати в колективі, де ось так легко тобі встромляють ніж у спину при цьому посміхаючись. Де в людей совість…

  • Враховуючи ситуацію, яка є на сьогодні в нашій країні, за перетин кордону з московією чи кримом потрібно вводити кримінальну відповідальність. Решту вашої лірики залиште собі, чи розкажіть хлопцям, що за вашу сраку на фронті гинуть.

   • Natali

    Мабуть ті хлопці більше за вашу сраку гинуть, за сраку тих що при владі, а мені доводиться за свою СРАКУ самій дбати, а Вам, юначе, ліпше б зайнятися чоловічою роботою, а ніж плітки озвучувати на всю Україну, і патріотизм Ваш спрямувати в потрібне русло!!! Але де ж Вам зрозуміти, що таке вижити самій з двома дітьми на зарплату 1,5 тис. грн., краще ж обпаплюжити, а ніж зрозуміти, в цьому весь наш народ…

    • Ви за те чим мені займатись не переживайте. І за те, за що ті хлопці гинуть мені не розказуйте, сам там воював 14 місяців. Дуже шкодую що війна не прийшла в ваші будинки. Дарма там хлопці досі стоять… Прилетіла б міна у ваш будинок з “прівєтам ат крима” може б мозку побільшало.

     • Natali

      Дуже я сумніваюся, що Ви там були, бо якби так то не були б таким ненависним, оце то захисник я розумію, що бажає міну комусь до хати. Ви всього навсього ПЛІТКАР, а це точно не чоловіча робота!!! І якщо вже цей весь бруд оприлюднюєте, то хочаб чимось підтверджуйте, бо кожен абзац, який починається з фрази “люди кажуть” не дуже схожий на правду. Краще проведіть журналістське розслідування на тему “Чому депутати Верховної ради на роботу не ходять”, а не прогули техробітниці сільської школи Ви виявили, сенсацію знайшли, і “якби не СБУ” та якби не ВИ зі своєю інформаторкою наклепнецею то СБУ не довелося б їхати і витрачати свій час на ці нісенітниці!!!

     • Та сумнівайтесь в чому завгодньо. Це лише ваші проблеми. Розмову з вами завершено. Важко говорити з людиною яка окрім грошей і своєї сраки нічого не бачить навколо…

     • Natali

      Не переймайтесь, не тільки це я бачу, але в життя інших втручаюсь тільки на їх прохання. Справді говорити немає про що. До таких як Ви самовпевнених не достукатись. Ви про одне говорите, а я про інше, можливо Вас я зрозумію, але Надійку точно ні. Її вже давно ніхто не розуміє.

     • Ольга

      Українська гнида та людина яка пише такі статті. Свої здають своїх. Українці. бляха-муха.

     • Світлана

      Тобто якщо завтра за великі гроші хтось з умираючих від злиднів дерманців піде служити, скажімо, в армію ДНР чи ЛНР, а я раптом про це дізнаюсь і напишу, то я буду гнидою (здаю ж своїх!!!), а той дерманець нещасною жертвою? Я правильно зрозуміла вашу думку?

     • Ольга

      А вам муляють чужі великі гроші? Так он де собака зарита. А я то думала … ха-ха. Як усе банально

     • Олександр

      Отакі як Natali та Ольга перші ж і здадуть за 30 срібеників.

     • Ольга

      Саша судиш по собі?

     • Ольга

      Світлана ключовим словом у вашій відповіді є “великі гроші”. Я ж кажу так банально.

     • Світлана

      Так, мені муляють чужі великі гроші, зароблені на крові наших хлопців, у тому числі і ваших земляків. А вам нічого, нормально? Зароблений в окупантів і вбивць шматок хліба поперек горла не стає?

     • Надійка

      Ви, Наталі чи хто ви там! Припиніть ваші оці балачки дурні. В четвер при кількох людях запитала нашого бійця (третій рік на Сході), що б він зробив з такими “заробітчанами” бідолашними. Відповідь нецитована. Те ж саме в п’ятницю ще один боєць сказав. Можете звинувачувати кого хочете в ненависності, а чи не ВСІ наші хлопці, хто був там, кажуть, що за таких як ви краще б не воювали, і щиро бажають вам відчути на собі російські обстріли. І ви це таки заслужили. Що плітки? Що ця Бухальська в Криму не була? Чи що зарплату не отримувала незароблену? Чи що знову на роботі? Ніфіга собі плітки за рахунок бюджету! І не Ярослав цей текст писав, і вам це відомо. Так що ваша ненависть якраз до нього говорить про вашу дурість і хамство. І так, він був на Сході. І плювати йому і всім нам, у що ви вірите, сєпарська душонка прихована. В монастир збігайте, до монашок московських, там вони вам ще не такому навчать.

     • Natali

      А Ви Надійка, чи хтоВи там, не лопніть від злісті і від заздрощів, бо ще весь Дермань заляпає. Я по монастирях не бігаю та по церквам, на відміну від Вас, Бога в серці треба мати і жити по совісті!!! Все розмову закінчено!!!

 • Петро Воля

  Ну Лєра не даремно сказала у “Розсміши коміка”, що Здолбунів то-“срака”.Видно ласкавіших слів і чемніших, ніж це слово від жителя міста “Срака” православний нарід і не почує!!!!

X