Здолбунівщина: на в’їзді до Богдашева відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО односельчанину

0 274

13339648_492034017666029_3831488476926301204_nПри в’їзді в Богдашів гостей села і місцевих мешканців тепер зустрічатиме погляд Романа Віднічука – хлопця, що загинув минулого року на російсько-українській війні.
Меморіальна дошка, виконана коштом доброчинців і сільської ради, справді нагадує мистецький витвір. Видно, що ті, хто її робив, поставились до роботи з належною увагою і шаною. Це не стандартний шмат мармуру чи граніту, а справді унікальна річ.
Богдашівці, що зібрались на відкриття, не стримували сліз. Чин освячення здійснив священик УПЦ Київського Патріархату отець Тарас. І в його промові, і у виступі директора Здолбунівського краєзнавчого музею Олега Тищенка йшлося про тих, хто ще й досі явно чи приховано підтримує державу-агресора, молячись чужим святим – адже історія з освяченням храму Московського Патріархату в честь імператора Росії Ніколая ІІ стала відомою вже всій області.
Справді, як сказав Олег Тищенко, на чужій крові світле майбутнє не збудуєш. Тому й боляче, що там, де капала з труни кров замученого російськими окупантами Романа Віднічука, живуть і ті, хто явно чи ні підтримує агресора.
Проте головне – в Богдашеві є українська громада, є патріоти, які не дадуть забути про подвиг свого земляка, і з честю триматимуть прапор нашої держави, освячений в боях за її свободу.

Коментарі
Завантажується...