Здолбунівщина: стан доріг району під контролем депутатів

0 212

1399297184Чи не найцікавішим і суспільно важливим на сесії Здолбунівської районної ради виявилось питання, якого в порядку денному не було – про стан доріг у районі приїхав поговорити з депутатами  начальник відділу якості, технічного контролю та нових технологій служби автомобільних доріг у Рівненській області Михайло Довгань.

Протягом години представник дорожників розповідав про проблеми, відсутність грошей, про те, що Здолбунівщині, виявляється, не щастило з керівниками дорожніх структур місцевого рівня. Насправді це був майже монолог, бо хоч депутати й ставили багато питань і розповідали про численні проблеми дорожників, жодної конкретної відповіді вони не отримали. Загальні слова про те, що наступного року одна, а то й дві дороги в районі будуть зроблені, нікого не переконали. Бо ж не знайшлося відповіді, чи буде нарешті зроблено багатостраждальну дорогу до Глинська, що робити з розпочатим будівництвом дороги з Новосілок до Тайкур, як їхати людям до Копиткова, коли хоч щось зроблять з дорогою до Півчі, до Бущі, до Ступна, до Білашева, до Старої Мощаниці… Так, мова справді йде чи не про всі села району. Та й як може бути по-іншому, якщо останні нормальні дороги робилися в 2005 році (до Дерманя і до Гурбів)? Ну і ще була програма будівництва доріг до сіл, у яких тих доріг взагалі не було – під неї потрапили Клопіт, Загребля і мало потрапити Святе (цьому селу не пощастило – після завершення президентства Ющенка програму закрили).

Не почули депутати ні про контроль за ямковим ремонтом, ні про можливість переукладати бруківку там, де вона ще може послужити, ні про водовідведення, без якого всі дороги приречені на псування… Активність кількох депутатів, зокрема Олександра Андріюка (Аграрна партія України), Юрія Шадого («Самопоміч») швидко вичерпалась, бо сенсу слухати загальні обіцянки не було.

Також на сесії отримали свої заслужені відзнаки кілька учасників війни на Сході. На жаль, не всі з нагороджених могли отримати відзнаки особисто, але нічого – нагороди пізніше знайдуть своїх героїв.

Власне ж питання порядку денного проголосували дуже швидко і практично одностайно, бо всі ці питання були обговорені на засіданнях комісій.

На завершення заступник голови адміністрації Леонід Власюк ознайомив присутніх з планами щодо децентралізації і об’єднання громад у районі, а Микола Орлов відповів на запитання, що стосуються соціального захисту родин загиблих на війні героїв і демобілізованих солдатів.

Коментарі
Завантажується...