Здолбунівщина: свято краси , принцес та квітів

0 301
Здолбунівщина: свято краси , принцес  та квітів
Здолбунівщина: свято краси , принцес та квітів

16 серпня 2015 року в будинку культури с. Івачків, Здолбунівського району, з ініціативи директора Тетяни Мельник, відбулось родинне «Свято квітів».  

Дівчатка 5-6 років:  Яринка Ладчук, Лілія Адамчук, Софійка Адамець, Полінка Демчук, Софійка Казмірчук, Вікторія Сіра , Іринка Пуха, Вероніка Тхор змагались  у шести  конкурсах за головний титул «Принцеса квітів».

Дійство тривало кілька годин, зал був переповнений глядачами, вболівальниками. Програма свята складалась з наступних конкурсів: «Представлення», «Люби і знай свій рідний край», «Принцеса на горошині», «Квіткова композиція», «Квітка оберіг», «Танець квітів». Конкурсантки вражали глядачів гарними виступами та оригінальними костюмами.  Приємно, що в конкурсах разом з дітками на сцені приймали участь мами.

Здолбунівщина: свято краси , принцес  та квітів
Здолбунівщина: свято краси , принцес та квітів

Із щирими побажаннями миру, здоров’я, життя та віри в перемогу конкурсантки намалювали малюнки для солдатів АТО і передали  Оксані Куляші – представнику робочої групи по допомозі  військовослужбовцям Здолбунівщини.

Начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко привітала  всіх присутніх в залі з  святом дитячої  краси та нагородила учасниць стрічкою  в номінаціях: міні-міс «Кмітливість», «Артистичність», «Україночка», «Усмішка», «Елегантність», «Ніжність», «Симпатія». Найменша конкурсантка Вікторія Сіра отримала корону, стрічку з титулом  міні-міс «Принцеса квітів», солодощі та іграшку.

Завершилось свято піснею Лесі Горової та Руслани Лоцман «Солдатику мій», яка була присвячена всім односельчанам-солдатам АТО.

 Організатори заходу, учасниці свята висловлюють щиру подяку за подарунки   родині Лапчуків (фермерське господарство «Нива»)  та родині Рижуків-Дащуків (ПП магазин «Даринка»).

Коментарі
Завантажується...