Untitled-1Друге судове засідання за позовом Сергія Кондрачука до Олександра Андріюка знову не відбулося. І знову з ініціативи голови адміністрації. Він приніс чергову заяву, цього разу про перебування у відпустці через навчання у Львівській філії академії державного управління при Президентові України.

Водночас Олександру Андріюку було вручено цивільний позов – Кондрачук вважає, що його моральні і матеріальні збитки через ляпас вартують 49 тисяч гривень. Саме така сума позову, яку в разі задоволення його судом Андріюк буде зобов’язаний виплатити голові адміністрації. Також Кондрачук просить суд накласти арешт на рухоме й нерухоме майно Андріюка для забезпечення позову.

Оцінювати адекватність голови адміністрації залишимо читачам. Але серед мізочан уже є ідея флеш-мобу – «зберемо по гривні Кондрачуку», адже вони переконані, що ляпас від Андріюка був цілком заслужений, та й захищав депутат не власні, а громадські інтереси.

Наступне судове засідання призначено на 28 березня. Побачимо, чи воно нарешті відбудеться.

  • Петро Воля

    Ну що Вам сказати, куме? Напевно дам 5грн.

  • Мізочанин

    На мою скромну думку, збирати треба не голові, а лиш за ті “державного масштабу” заяви, що виголошує голова. Адже своєю чергою той – таки голова заявляв, що “як людина” він свого кривдника вибочає (в такому разі до чого тут матеріальні й моральні збитки йому?). Поза тим є надповажна причина “невибачення”. Це те, що кривдник вдарив (як сам собі голова вирішив) “не мене, а 55% виборців, що проголосували за Президента”. У тім -то й річ, що, даруйте, але через брехню голови, за його ж логікою , осквернено -постраждалими є “55% виборців, що проголосували за Президента”. Тож, гііпотетично уявімо: відсудить голова 49 тис., то як розділить між тими 55% постраждалих від руки депутата??? Невже собі забере… чи на партійні справи спустить…

X