Здолбунівщина туристична: в Дермансько-Острозькому парку з’явилася нова екостежка

0 349

faa08247-511e-4333-9891-966ae9bc9db123 квітня у рамках щорічної Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» відбулася туристична акція «ЕкоГурт», організована Управлінням культури і туризму Рівненської облдержадміністрації спільно з Національним природним парком «Дермансько-Острозький». Під час заходу було облаштовано екологічну стежку «Від Волині до Поділля», що охоплює наймальовничіші куточки нацпарку.
До акції долучилось 34 учасники з різних установ, зокрема, Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації, відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації, Бущанської сільської ради, учні та вчителі Бущанської та Острозької № 1 шкіл, вихованці Рівненської малої академії наук, студенти та викладачі університетів м. Рівне, місцеві жителі та волонтери.
Незважаючи на значну кількість охочих взяти участь в акції, роботи вистачило всім. Учасники зібрали сміття вздовж екологічної стежки (5,5 км), нанесли знаки орієнтування вздовж маршруту та встановили інформаційні стенди. Попри те, що виконання завдань зайняло цілісінький день, активісти отримали масу задоволення та яскравих вражень. Адже вони стали першими туристами, які пройшли облаштовану екологічну стежку від початку до самого кінця!!! Якщо, рухаючись в одному напрямку, учасники акції були зайняті важливою справою, то, повертаючись назад, вони мали змогу не лише оцінити виконану роботу, а також роздивитися унікальне природне середовище екологічної стежки. Найдивовижнішим відкриттям стало знайомство з дикорослими орхідеями, які є головною окрасою маршруту!

Завдяки зусиллям волонтерів ідея створення туристичного маршруту на місцевості, облаштованого згідно вимог державних стандартів, яка давно плекалася управлінням культури і туризму облдержадміністрації, стала реальністю. Сьогодні перша в області облаштована та ознакована екологічна стежка «Від Волині до Поділля» готова відкрити таємничий та дивовижний світ природи кожному туристу!!!

Коментарі
Завантажується...