Здолбунівщина: у Гурбах провели фестиваль духовної та патріотичної лірики

0 234

15 липня 2017 року  на території Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря та меморіалу полеглим воякам УПА відбулась музично-літературна імпреза духовно-патріотичної лірики.

Як повідомляє прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря на Повстанських могилах, захід відбувся в рамках проведення міжнародного арт-семінару «Куст» – літературного проекту, що цьогоріч проводится з 12 по 16 липня і головним організатором якого є Рівненська організація Національної Спілки письменників України.

До проекту були залучені різні громадські організації, козацтво та творчі спілки. Одним із партнерів арт-семінару є Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах.

Учасники імпрези виступили зі своїми віршами, піснями та іншими творами, а молоді представники козацтва показовими виступами демонстрували свої вміння у мистецтві бойового гопаку.

До присутніх зі словом вітання звернувся намісник Гурбинської обителі ігумен Онуфрій (Ляда). У своєму слові він наголосив на важливості та необхідності подібних заходів на місцях бойової слави борців за волю і незалежність землі Української, а також подякував усім присутнім учасникам арт-семінару за їхній вклад у збереження для нащадків пам’яті про подвиги українських воїнів-повстанців.

Усі бажаючі могли ознайомитися з арт-експозицією в Трьохсвятительському трапезному храмі монастиря, а на завершення в лісі поруч із монастирем усіх чекав гарячий козацький куліш, що був приготований на польовій кухні братією обителі спеціально для гостей та учасників імпрези.

Коментарі
Завантажується...