Здолбунівщина: у селищі Мізоч вирують земельні пристрасті

0 144

35135835Вже кілька місяців Мізоч обговорює несподівані земельні проблеми. Як стало відомо громаді, посадовці селищної ради приватизували чималу кількість земельних ділянок, і тепер землі в селищі майже не залишилось. Було кілька бурхливих сесій селищної ради, зборів, мітингів. Люди приходили до селищного голови Богдана Похилюка з вимогами надати всю «засекречену» інформацію по землі. Проте досі нічого не зроблено.

І хоч ми зазвичай не публікуємо партійні документи, проте в даному разі дещо коригуємо традиції, оскільки нас і наших читачів цікавить, якою буде відповідь селищної ради. Після її отримання заявниками плануємо розширений матеріал про ситуацію, що склалася в Мізочі.

Звернення

виконавчого комітету Здолбунівської районної організації

Аграрної партії України

до Мізоцького селищного голови Богдана Похилюка

З метою надання достовірної та неупередженої інформації, а також уникнення спекуляцій і маніпуляцій суспільною думкою щодо ситуації з приватизацією земель запасу Мізоцької селищної ради посадовими особами даної селищної ради, виконавчий комітет Здолбунівської районної організації Аграрної партії України звертається до Вас з вимогою надати роз’яснення:

  1. Коли та на підставі яких правових документів і нормативних актів було передано у власність земельні ділянки, які отримали посадові особи Мізоцької селищної ради.
  2. Перелік усіх осіб, які скористалися правом безкоштовної приватизації земель запасу в межах та поза межами Мізоцької селищної ради та площі отриманих ними земельних ділянок за період з 2008 по 2015 роки.

 

Голова виконавчого комітету Аграрної партії України

Олександр Андріюк

 

Коментарі
Завантажується...