Здолбунівщина: "втомлений" директор Будеразької школи нарешті пішов на заслужений відпочинок

Здолбунівщина: “втомлений” директор Будеразької школи нарешті пішов на заслужений відпочинок

Як стало відомо редакції сайту, директор Будеразької школи Володимир Дмитрук написав заяву про вихід на пенсію за вислугою років.  Саме цей керівник установи фігурував у нещодавньому «фото- та відеорепортажі» з центру села, який викликав серйозний резонанс у всій області.  Наразі він перебуває у відпустці, тому передавати справи буде після завершення її терміну – 28 серпня.

Крім того, матеріали, складені у суботу, 25 липня, дільничним інспектором на директора школи, перебувають на розгляді у районному відділу міліції. У діях керівника закладу вбачають ознаки адміністративного порушення за статтею 178 Адміністративного кодексі «Поява в громадському місці в нетверезому стані». Володимиру Дмитруку загрожує штраф у розмірі 51 гривня.

 • Світлана

  Якби він був таким поганим, то не пропрацював би на цій посаді з 1987 року, коли ще ті молокососи,які його з’їли та підставили під стіл пішки ходили!!!Бог все бачить!

  • Таня

   Ну де ви щось вичитали про поганого директора? Є конкретний факт, є його рішення по факту – і все. Зараз саме ви, нібито захищаючи, його підставляєте.

   • Оксана

    Люди ! Ви не Боги, щоб ламати людські долі!

X