Здолбунівська податкова відзначила кращих бухгалтерів району

0 256
Здолбунівська податкова відзначила кращих бухгалтерів району
Здолбунівська податкова відзначила кращих бухгалтерів району

У Здолбунівській ОДПІ відбулося урочисте засідання круглого столу присвячене Дню бухгалтера де відзначили кращих бухгалтерів підприємств району і вручили грамоти та подяки за професійну працю та високу податкову культуру.

 Найкращих бухгалтерів району з професійним святом привітали: Р.С. Мичка – начальник Здолбунівської ОДПІ, О.М. Іванюк – заступник начальника Здолбунівського пенсійного фонду, В.К. Грицюк  – керуюча Здолбуніським відділенням  Приватбанку.

 «Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась праця бухгалтера, його досвід та професійні знання. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити стабільний розвиток економіки регіону та держави загалом. Нехай робота приносить вам задоволення як моральне, так і матеріальне, а в особистому плані хай збуваються всі Ваші мрії і сподівання!», – зазначила у своєму вітальному слові  Р.С. Мичка. Вона також підкреслила, що від бухгалтера залежить чіткий контроль фінансових потоків та своєчасність податкових платежів, успіх підприємства та фінансове благополуччя його працівників.

Після чого Р.С. Мичка подякувала присутнім  за щоденну сумлінну працю, вірність професійному обов’язку та побажала плідної  діяльності, міцного здоров’я, миру, добра і злагоди.

 

Коментарі
Завантажується...