Здолбунівська районна бібліотека взяла участь у ярмарці інновацій в Києві

Здолбунівська районна бібліотека взяла участь у ярмарці інновацій в Києві

24-25 вересня в Києві пройшла ярмарка бібліотечних інновацій “Сучасна бібліотека рухаємось в перед”. Цьогорічний ярмарок проходив в новому форматі, відкривали ярмарок Леонід Новохатько, Міністр Культури України, Володимир Межельський шеф-редактор 5-й канал, Джеффрі Р.Паєт, Посол США в Україні, Ірина Шевченко, Президент Української бібліотечної асоціації, Матей Новак, директор програми “Бібліоміст”. Одночасно проходили тренінги: “Ефективне бюджетування”, “Орієнтація клієнта”, “Налагодження партнерства з бізнесом”, “Зв’язки зі ЗМІ для бібліотеки”, “Послуги електронного урядування”, “Моніторинг та оцінка”, “Вхідний маркетинг”, “Бібліотека та громада”. Здолбунівська центральна районна бібліотека взяла участь у конкурсі постерів.

Джерело – lib.ukrsd.com.ua

  • Я

    Ну і що що взяла? Яка з того користь???? Бред сумасшедшого!!!!!!!!!!!

    • Ну за вашою логікою взагалі все, що відбувається “бред сумасшедшого”. В матеріалі вказано, що пройшли тренінги ““Ефективне бюджетування”, “Орієнтація клієнта”, “Налагодження партнерства з бізнесом”, “Зв’язки зі ЗМІ для бібліотеки”, “Послуги електронного урядування”, “Моніторинг та оцінка”, “Вхідний маркетинг”, “Бібліотека та громада”“. Якщо ви вважаєте, що це абсолютно безтолкові речі – ваше право.

  • Небайдужа

    Звісно, наші бібліотекарки часто пенсійного віку важко сприймають зміни в системі, але вони таки відбуваються. В світі бібліотеки давно вже не сховища книг, а живі діяльні організми. Подивіться, як змінилися за останні роки наші українські музеї. Тепер черга за бібліотеками. Нехай їздять – якщо хоч одна бібліотекарка приїде й замислиться над тим, як зробити життя свого закладу цікавішим – уже добре.

X