Здолбунівська районна рада: конкурс для чужих, призначення для своїх

0 264
Здолбунівська районна рада: конкурс для чужих, призначення для своїх
Здолбунівська районна рада: конкурс для чужих, призначення для своїх

Всі пам’ятають, як під час епопеї з призначенням директора краєзнавчого музею депутати, що орієнтуються на позицію голови Здолбунівської районної ради Василя Тимощука, та й він сам, неодноразово заявляли, що не голосують за кандидатуру Олега Тищенка не тому, що вона їх не влаштовує, а виключно через те, що всі керівники установ і організацій мають проходити через конкурс. Звісно, відразу ж було запропоновано районній раді внести зміни у відповідне положення – і ось воно з’явилося на сайті районної ради, щоб невдовзі бути розглянутим на сесії.
Цікавий документ, між іншим. У проекті рішення йдеться про те, що «кандидати на посаду керівника МОЖУТЬ також визначатись за конкурсом, у випадках прямо передбачених законодавством України, або ЗА РІШЕННЯМ РАЙОННОЇ РАДИ».
Виходить, що конкурс таки не буде обов’язковим, а буде залежати винятково від волі районної ради. А якщо називати речі своїми іменами – від волі Тимощука. Він же обраний більшістю депутатів, отже, контролює більшість. Тобто якщо призначати громадянина К., наприклад, на посаду редактора районної газети, то можна й без конкурсу – бо так вирішила більшість районної ради. А якщо громадянина С. на посаду головного лікаря – то треба конкурс, бо так хоче районна рада. Бо ж у голови є інший кандидат, який давно мріє про цю посаду.
Ну це так, гіпотетично. Бо, як показало останнє кадрове голосування, зібрати більшість Тимощуку стає все важче. Саме тому, мабуть, не вноситься вже півроку кандидатура заступника голови ради – Тимощук не впевнений, що зможе провести потрібного йому кандидата.
Але суть у тому, що знову хтось злукавив, щоб не сказати збрехав. Бо конкурс ОБОВ’ЯЗКОВИЙ і конкурс МОЖЛИВИЙ – це дві великі різниці. Так що схильність до маніпуляцій і постійної напівправди у нашого голови ради вже стала звичкою.
Шкода тільки, що музей залишився без керівника, а район без музею через ці псевдополітичні ігри.

Коментарі
Завантажується...