Здолбунівська райрада привітала Здолбунівчан з Днем вишиванки незвичайним відео

0 308

Оригінальним відео привітала вчора Здолбунівська районна рада мешканців міста з Днем вишиванки. Її працівники організували фотосесію в вишиванках, створивши невеличке святкове відео. Як повідомляє спільнота райради “Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Працівники районної ради шанують українські традиції – всі щороку долучаються до свята і приходять на роботу в сукнях, сорочках, іншому одязі з національним орнаментом. Цей день завжди особливий – піднесено святковий. Цьогоріч, ми взяли учать у фотосесії в сімейних старовинних вишиванках, яким понад сто років. Цим прагнемо показати, що людина, вбрана у вишиванку, несе по всьому світу генетичний код українського народу, де в кожному хрестику – мудрість віків, духовне спадкове багатство, сплетіння поколінь та вірність історії.
Вітаємо всіх українців зі святом і бажаємо любити Україну, примножувати і оберігати наші славні традиції та національну культуру.

Коментарі
Завантажується...