Здолбунівська "Солідарність" програла вибори в облраду

Здолбунівська “Солідарність” програла вибори в облраду

Стали відомими прізвища вісімнадцяти депутатів Рівненської обласної ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Жодного здолбунівського представника владної команди серед них немає. Нагадаємо, що від «партії миру», як самі себе назвали «порошенківці», у нас балотувались голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук, підприємець Юрій Лиморенко і вчитель музичної школи Юрій Пшеничний. Всі вони, до того ж, представляють Здолбунівську сотню самооборони, а пан Пшеничний є ще й її сотником.

Отже, всі три представники «Солідарності» вибори до обласної ради програли. Натомість партія президента буде представлена такими знаними «регіоналами», як Віталій Бойко та Юрій Благодир. Та й в цілому склад «порошенківців» у обласній раді змушує замислитьсь: а може, це якась філія Опозиційного блоку? Дуже вже одіозні представники «старої» влади опинилися тепер в ролі влади нібито «нової».

І ще одне: напередодні виборів через коментарі на одному з сайтів району та через брудні листівки одного з кандидатів до обласної ради від «Батьківщини» Владислава Сухляка  звинувачували в тому, що він колишній регіонал. Про те, наскільки білими нитками шита ця брехня, ми ще поговоримо. Але до цієї провокації причетні, за нашою інформацією, перші особи району. То що, Сухляк заважав (хоч ніколи регіоналом не був), а побратими-порошенківці, що навіть народними депутатами України у фракції Партії Регіонів були, не заважають?

Може, саме через подвійні стандарти виборці не довірили здолбунівським кандидатам-порошенківцям свої голоси?

 • Oxana Samchuk

  А де список Солідарності? Посилання не відкриває.

  • Ketrin

   Просто треба натиснути перше речення статті, і одразу в новому вікні відкриється посилання. На випадок, якшо не вийде: http://rivnepost.rv.ua/showvote.php?art=001123

 • Істанбул

  Пані Ніколіна, якщо мені не зраджує пам’ять, біільш плідно, аніж Ви на ПР в нас в районі ніхто не працював в 2012 році та на кандидата від ПР до ВР корилкевича, чи Ви гадаєте що люди не пам’ятають? На довго Вам 30 срібняків корилкевича вистачило і чи на довго вистачить СухлякоБЮТовських срібняків? Якщо завтра Вам заплатять порошенківці, то Ви 100 відсотків про них будете ОДИ складати.

  • Світлана

   Найбільш плідно на Партію Регіонів уже десять років працює голова районної ради Василь Тимощук. Зрештою, саме регіонали його й вибирали головою двічі. А з Сухляка я вже скоро вимагатиму ті ваші “срібняки”))) А то ви все пишете й пишете, а я тут просто маю свою позицію і її відстоюю. І обходжусь без “срібняків”. Не судіть усіх по собі, нешановний невідомий дописувачу. Бо що людина говорить – то вона говорить про себе…

   • vibori

    “Бо що людина говорить – то вона говорить про себе…” – то весь бруд який ви лили до виборів на опонентів – то це ви про себе?! Нарешті Ніколіна оцінила себе правильно!!!

    • Світлана

     Чекала саме такої реакції))) А тепер подивіться, шановні опоненти, чи хто ви там: де в матеріалах, про які ви пишете, бруд? По-вашому, інша точка зору і невизнання апріорі святими всіх членів команди Тимощука, – бруд? Ну вибачте, в країні демократія))) А от звинувачення в “срібняках”, ще в інших уявних гріхах – це точно бруд. Бо ви оцінюєте не текст матеріалу, а його автора. Вам так зручніше: не по суті вести діалог, а по персоналії того, хто вас не влаштовує. Я ніколи НЕ ПИШУ про чиїсь приватні справи, не звинувачую когось в алкоголізмі, а когось у купівлі квартири на невідомо які гроші. Мене цікавить політична позиція людини і її справи. Ви ж вічно гребетесь в брудній білизні, прикриваючись вигаданими іменами. Сто разів казала: я можу помилятись, але свою думку говорю відкрито. Ви ж дієте завуальовано. От жодного разу жоден матеріал у фейсбуці не прокоментували. А знаєте, чого? Бо там мусили б писати від свого імені! А на це духу не стає. Так от це й є бруд. І насамкінець: ви хотіли б, щоб і сайт у місті був один, і точка зору одна. Я чудово розумію, наскільки вам заважаю. Але дотримуйтесь хоч елементарної толерантності, підписуйтесь СВОЇМИ іменами. Якщо вже ви такі герої…

X