Здолбунівська “Солідарність” програла вибори в облраду

0 228
Здолбунівська "Солідарність" програла вибори в облраду
Здолбунівська “Солідарність” програла вибори в облраду

Стали відомими прізвища вісімнадцяти депутатів Рівненської обласної ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Жодного здолбунівського представника владної команди серед них немає. Нагадаємо, що від «партії миру», як самі себе назвали «порошенківці», у нас балотувались голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук, підприємець Юрій Лиморенко і вчитель музичної школи Юрій Пшеничний. Всі вони, до того ж, представляють Здолбунівську сотню самооборони, а пан Пшеничний є ще й її сотником.

Отже, всі три представники «Солідарності» вибори до обласної ради програли. Натомість партія президента буде представлена такими знаними «регіоналами», як Віталій Бойко та Юрій Благодир. Та й в цілому склад «порошенківців» у обласній раді змушує замислитьсь: а може, це якась філія Опозиційного блоку? Дуже вже одіозні представники «старої» влади опинилися тепер в ролі влади нібито «нової».

І ще одне: напередодні виборів через коментарі на одному з сайтів району та через брудні листівки одного з кандидатів до обласної ради від «Батьківщини» Владислава Сухляка  звинувачували в тому, що він колишній регіонал. Про те, наскільки білими нитками шита ця брехня, ми ще поговоримо. Але до цієї провокації причетні, за нашою інформацією, перші особи району. То що, Сухляк заважав (хоч ніколи регіоналом не був), а побратими-порошенківці, що навіть народними депутатами України у фракції Партії Регіонів були, не заважають?

Може, саме через подвійні стандарти виборці не довірили здолбунівським кандидатам-порошенківцям свої голоси?

Коментарі
Завантажується...