Здолбунівське управління соцзахисту збагатило імперію Ахметова на сто тисяч

0 299

По всій Україні відбуваються дивовижні судові засідання. «Укртелеком» судиться з управліннями праці і соціального захисту населення. Судиться, вимагаючи відшкодування вартості телекомунікаційних послуг, наданих пільговій категорії населення. І скрізь, в усіх областях і в усіх судах, виграє. Зокрема, і Здолбунівське управління праці і соціального захисту населення зобов’язане, за рішенням суду, виплатити «Укртелекому» 100 тисяч гривень.

Звичайно, такі кошти не передбачені кошторисом управління. А держава не передбачила відповідні видатки в державному бюджеті. Гроші не передбачив ніхто, а рішення суду є. Невиконання рішення суду загрожує тим, що «Укртелеком» подасть у виконавчу службу, і тоді ще доведеться платити виконавчий збір, а він чималий. Тому на засіданні комісії районної ради з питань бюджету та фінансів було погоджено розпорядження голови адміністрації, яким на відповідну суму було зменшено видатки на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті.

Отже, якщо коротко й зрозуміло, то наразі «Укртелеком», що все ще належить Ахметову, відверто збирає данину з місцевих бюджетів, намагаючись урвати ще додаткові мільйони для свого власника. І то неважливо, що є рішення Господарського суду про розірвання договору купівлі-продажу з Ахметовськими інвесторами (бо вони якраз і не виконали інвестиційних зобов’язань). Бо поки питання розглядатиме апеляційний суд, сотні управлінь соціального захисту збагатять власника на гроші, які вже ніхто ніколи державі не поверне.

Так що й наша лепта в бізнес-імперію Ахметова внесена… Сто тисяч від здолбунівчан найбагатшій людині України через суд пішли до його підприємства.

Коментарі
Завантажується...