Здолбунівські депутати сформулювали свої вимоги до керівників держави

0 253

Ситуація в Україні не залишилась непоміченою депутатами Здолбунівської районної ради. Група депутатів і громадських активістів підготувала текст звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів, у якому відображено позицію з приводу того, що відбувається в державі. Звісно, наразі від таких звернень мало що залежить. Та й не було ще випадку, щоб хтось отримав на них відповідь. Проте депутат Олег Дацюк запропонував депутатам прийняти текст звернення як вияв їх громадянської позиції, а надалі, за нашою інформацією, небайдужі громадяни мають намір таки добитись офіційної відповіді від владних інституцій. Бо це ж таки точка зору представницького органу місцевої влади, яка відображає й точку зору громади! Тому необхідно, щоб і Президент, і Голова Верховної Ради, і Прем’єр-міністр таки реагували на подібні звернення. Мусять же вони чути думку людей! А якщо ні, то що справді змінилось після Майдану?

ЗВЕРНЕННЯ

Здолбунівської районної ради до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України

 

До керівництва Держави!

Пройшов рік після Революції Гідності. Революції, яка мала докорінно змінити життя наших людей і саму Україну на краще. Натомість ми маємо війну, катастрофу в економіці і фактичну Руїну в державі.

Тому є багато причин, але пора вже чітко взяти на себе відповідальність і перестати перекладу вати усю вину виключно на Путіна. Країна, що перебуває в стані війни, не може очікувати на реформи так довго. Натомість складається враження, що Україна летить до прірви за повної – бездіяльності влади.

Поразки на фронті, галопуюча інфляція, незрозумілі чутки та відсутність скоординованої інформаційної політики з боку влади – усе це загрожує масовими стихійними виступами, хаосом та остаточною дестабілізацією, що гарантовано відкриє шлях до окупації України російською армією і фактичного знищення нашої держави.

 

А тому ВИМАГАЄМО:

–         Невідкладно навести елементарний порядок у ЗСУ. Відсторонити від прийняття рішень корумпований генералітет і призначити на відповідальні посади кадрових офіцерів, які виявили реальний військовий хист та особисту мужність у бойових діях в зоні АТО;

–         Забезпечити Армію усім необхідним, спланувати і розпочати підготовку до активної фази військових дій на Сході України. Війну не виграєш  обороняючись. А дипломатичні успіхи можливі лише тоді, коли вони підкріплені бойовими перемогами.

–         Терміново завершити розслідування вбивств під час Революції Гідності і забезпечити покарання винних. Непокаране зло відтворює себе і може повернути втрачені  позиції.

–         Невідкладно провести реформи на підтримку підприємницької ініціативи, демонополізацію економіки та зниження податкового тиску. Досі всі ці правильні і життєво необхідні речі декларуються, проте не втілюються, що й призводить до цілковитого занепаду економіки.

–         Вжити невідкладних заходів для припинення курсової вакханалії, яка не має економічного обґрунтування, але спричинила стрімке знецінення гривні і зубожіння населення до рівня найбідніших країн Африки.

–         Забезпечити інформаційну безпеку держави через політику жорсткого протекціонізму щодо українського культурного та  інформаційного продукту. Перекрити будь-які можливості для ворожої пропаганди  в час війни – це не порушення свободи слова, а захист України.

 

Коментарі
Завантажується...