Здолбунівські дослідники взяли участь у полюванні на бобра

0 233

 За ініціативи Національного природного парку “Дермансько-Острозький”  27-29 листопада, в околицях с. Ілляшівка Острозького району, було проведено моніторинг популяції бобра європейського, адже  кінець осені – це час, коли запасливі тваринки з особливою наполегливістю наповнюють свої сховища харчами на зиму.

Окрім співробітників національного парку, до досліджень долучились,  волонтери з Рівного, Здолбунова та Острога. Озброївшись штангенциркулями, рулетками, чаєм та гарним настроєм, не зважаючи на прохолодну погоду, обліковці взялись до роботи. На місці досліджень волонтерами виявлена численна кількість місць харчування, стежок, загат та бобрових хаток. Жоден із бобрів не залишився необлікованим.
По завершенні роботи, боброобліковців частував гарячою рибною юшкою Володимир Романюк – гостинний господар “зеленої садиби” в с. Ілляшівка, в якій розмістились учасники. Не обійшлося без традиційного майстер-класу з виготовлення ляльки-мотанки, вечірніх посиденьок за чаєм та цікавими іграми.
Наступного дня обліковці вирушили у туристичний похід територією нацпарку, відвідавши урочища “Турова могила” та “Зіньків камінь”.

Завдяки проведеному моніторингу, співробітники парку визначать чисельність та віковий склад популяції бобрів на даній ділянці.

Коментарі
Завантажується...