Здолбунівські військові закликають до служби в армії

0 265

 

Здолбунівські військові закликають до служби в армії
Здолбунівські військові закликають до служби в армії

Здолбунівський військовий комісаріат звернувся до нас з пропозицією розмістити матеріал, що стосується служби за контрактом, що ми із задоволенням і робимо. Проте хочемо додати, що саме зараз, коли Україна в стані війни, солдат-контрактник – одна з ключових фігур українського війська. За сухими рядками офіційного звернення – ті, хто захищає державу, завдяки кому ми живемо так, ніби ніякої війни й немає. Тому це не просто звернення. Воно про головне, що є в нашому житті зараз. Про війну. І про тих, хто на передовій…

«Перед багатьма юнаками, які досягли призовного віку (18 років) і здобули вищу, професійно-технічну або повну середню освіту, постає питання вибору подальшого життєвого шляху. Для тисяч свідомих представників молоді наступним етапом їх біографії стає строкова військова служба – адже її проходження є обов’язковою умовою при працевлаштуванні за деякими професіями.

Контрактник має право не очікувати призову, а укласти контракт про проходження військової служби строком 3-5 років (залежно від категорії посад, на яких ви плануєте проходити службу).

Такий вибір має чимало переваг, зокрема:

Ви матимете можливість моделювати власну військову кар’єру, обираючи на свій розсуд спеціальність, військову частину і навіть підрозділ, в яких проходитимете службу.

Ви отримуватимете не «символічний» посадовий оклад строковика, а грошове утримання контрактника, яке постійно зростатиме.

Ви не проживатимете в казармі (у разі наявності у вас житла за місцем проходження служби).

У вас буде гарантований п’ятиденний робочий тиждень, а також щорічна основна та додаткові відпустки.

Ви матимете перспективи продовжити службу за новим контрактом, отримуючи підвищення у посаді та у військовому званні.

Ви отримаєте професійну підготовку за обраною спеціальністю і серйозну практику – за спеціальністю, яку вже маєте (наприклад, водія). Цей досвід стане вам у пригоді в подальшому житті.

Час військової служби буде зараховано до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

Ви матимете можливість продовжити навчання за заочною формою (після продовження військової служби за новим контрактом) або стати курсантом вищих військових навчальних закладів.

Стати контрактником у Збройних силах України – дуже нелегкий, відповідальний вибір. Але це вибір справжніх чоловіків.»

 

                                                                            Віктор Матвієнко,

                                                                            тимчасово виконуючий обов’язки

                                                                            військового комісара

                                                                            Здолбунівського РВК

 

 

 

Коментарі
Завантажується...