Олександр Бухало

Олександр Бухало

Як стало відомо редакції zdolbuniv.com, на засіданні президії Здолбунівської районної ради, яка відбувається в ці хвилини, трьома політичними силами (УДАР, Свобода та БЮТ) було ухвалено кандидатуру нового очільника Здолбунівської районної державної адміністрації. Стане ним депутат Здолбунівської районної ради, мешканець Рівного, член ВО «Свобода» Олександр Бухало. Напередодні, 7 березня, Олександру Бухалу виповнилось 27 років.

 • Катя

  Мені здається, хоч на початку всіх цих змін на Здолбунівщини, Києві мало б бути краще, то все іде в тупік і то що з нього не так легко вийдеш. На голову ОДА призначено без досвіду роботи людину, на голів РДА хоч обіцялося що буде призначення не зважене на політичну силу, також з принципу в якій ти партії, ще й до того ж також без досвіду роботи. Це добре, що молодь хоче працювати, проте ж люди, це що просто сидіти в кабінеті і керувати??? Це не так просто. Якщо ви попередників звільняєте, які не справилися, хоч вони мали і досвід роботи і освіту, то що зробить краще людина з вищою освітою, яка ще й до того ж не працююча, ще без досвіду. В цьому плані можна похвалити хоч попередників, що є певні вимоги до кожної посади і вони їх дотримувались. А зараз все робиться як хочеться. Прийшла та сама влада, де посади діляться по партії, ще й до того ж не досвідчені люди їх займають! Шкода, тому що вірилось в інше!

  • Воля

   У хлопця немає досвіду роботи у кабінеті, але в нього Є досвід роботи з населенням, з людьми!!! Знаючи проблеми людей, Здолбунівський район чекають великі зміни. Дорогу молодим.

   • Ярема

    благодатний край для різного роду шахраїв, бо живуть тут дурні

 • ірина

  . Прийшла та сама влада, де посади діляться по партії, ще й до того ж не досвідчені люди їх займають! Шкода, тому що вірилось в інше!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Підтримую ці слова!!!!!!!!!!!

 • sergey 65525

  Сьогодні після сесії районної ради хочеться плюватись і матюкатись! Після представлення кандидатури Головою ОДА на посаду Голови РДА сумніви у всіх розвіялись! Три партії поділили область на вотчини, Здолбунів дістався “Свободі”! Немаю нічого проти Бухала як людини, але треба тверезо себе оцінити, а не обіцяти навчитись керувати єфективно! Поки буде вчитись молодий голова при підтримці теж тупо призначених на посади замів( портфель зама з гуманітарних питань вже проданий Бондарчук В.М., бувшій фаворитці і відданій служаці Шуля, яка завалила і зганьбила крісло нач. від. освіти), то росіяни до Львова дійдуть!І що ми нового маєм? За що молодь проливала кров на Майдані? За те, що вернулась в крісло регіоналка до мізків кісток пані Бондарчук? Даю 100% гарантії, що незабаром на якійсь із керівних посад появиться ще й дружбан пані Бондарчук- Федорук О.В.Який в парі з пані Бондарчук лизав жопу бидлу Шулю! За що боролись, на те і напоролись!!!

 • Дехто

  Не треба плюватися і матюкатися. Потрібно допомагати новій владі, підказувати і вчити. А потім запитувати про зроблене і не зроблене. І не варто бідкатися за “професіоналами”, які вправно лише вміли урвати собі від бюджету “по закону”. Те, що молодий – не критично. Аби голова була не порожня. По великому рахунку, якби всієї РДА раптом не стало б (крім фінуправління), то ніхто і не помітив би. У цьому плані потрібно робити глибокі реформи у державі.

X