Здолбунівський депутат підвищив собі зарплату

0 224
Здолбунівський депутат підвищив собі зарплату
Здолбунівський депутат підвищив собі зарплату

Як відомо, кілька днів тому Верховна Рада України значно підвищила зарплати народних депутатів. Тепер народні обранці отримуватимуть майже сорок тисяч гривень на місяць, і ще стільки ж – на утримання помічників і депутатську діяльність. Мотивувалось це необхідністю подолання корупції в парламенті – мовляв, фінансово незалежний депутат не матиме спокус брати гроші за голосування.

Звісно, голосував за відповідне рішення і народний депутат України, що представляє в тому числі і Здолбунівщину, Олександр Дехтярчук. Нічого несподіваного в цьому немає, бо він вірний боєць Блоку Петра Порошенка, і завжди голосує «як партія скаже».

Підвищення зарплат народним депутатам викликало обурення в користувачів соціальних мереж, адже переважно населення за останні кілька років суттєво збідніло. І якщо зарплата депутата «домайданного» періоду була на рівні півтори тисячі доларів, то згідно з цим законом, вона такою буде й тепер. А от пенсії, які були сто п’ятдесят доларів, тепер сягають аж п’ятдесяти! Як і зарплати бюджетників, які об’єктивно знизились удвічі-втричі. Виходить, що себе депутати поставили у виняткове становище, а всі решта мають жити за знаменитим принципом російського прем’єра Дмітрія Мєдвєдєва «дєнєг нєт, но ви дєржитєсь».

Насправді зарплата депутата справді має бути високою. Але за однієї умови: якщо депутат справді відпрацьовує витрачені на нього гроші платників податків. Тобто якщо в країні відбуваються справжні реформи і зміни на краще. А якщо у нас провал за провалом у всіх сферах, то за що власне «преміювали» себе наші обранці – сказати складно.

Що ж, чекатимемо наступного приїзду Олександра Дехтярчука в район з патріотичними промовами і правильними словами. Хотілось би, щоб за ними були й дії.

Коментарі
Завантажується...