Здолбунівським медикам не вистачає два мільйони на зарплату

0 243
Здолбунівським медикам не вистачає два мільйони на зарплату

Головним питанням позачергової сесії Здолбунівської районної ради, якою розпочався тиждень, було внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Адже район отримав кошти стабілізаційної дотації і медичної субвенції, які й треба було поділити.

Правда, за словами начальника управління фінансів Володимира Нечипорука, коштів неочікувано мало. Якщо у попередні роки стабілізаційна дотація становила 4-5 мільйонів гривень, то цього року надійшло лише 1345 тисяч гривень. А з цих коштів необхідно розрахуватися за енергоносії шкіл і садочків, заплатити зарплату працівникам дошкільної освіти міста, проплатити енергоносії медичних закладів. Проте, хоч і без розкоші, закрити рік без проблем по цих статтях видатків цілком реально.

Чого не скажеш про зарплату медпрацівників. Центральна районна лікарня має серйозні проблеми з виплатою заробітної плати. Не вистачало близько трьох мільйонів гривень, і всі чекали медичну субвенцію. Прийшла. В розмірі одного мільйону. Тобто до кінця року треба ще два…

Голова Здолбунівської районної адміністрації Сергій Кондрачук пообіцяв, що до кінця року необхідні кошти обов’язково будуть, бо під час виїзного засідання бюджетного комітету Верховної Ради в Рівному додаткова медична субвенція була твердо обіцяна. Що ж, медикам залишається вірити і чекати, бо інших шляхів заплатити їм зарплату немає.

Коментарі
Завантажується...