Здовбицю презентували в рамках обласної акції «Мистецтво одного села»

0 216
Здовбицю презентували в рамках обласної акції «Мистецтво одного села»
Здовбицю презентували в рамках обласної акції «Мистецтво одного села»

Сьогодні, 4 жовтня в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація обласної мистецької акції «Мистецтво одного села».
Проведення таких акцій стало вже доброю традицією. Під час них відбувається чимало заходів, спрямованих на духовний розвиток молоді, вивчення історії рідного краю.
Цього разу обласна мистецька акція проводиться з метою збереження, розвитку та популяризації народних традицій і ремесел мальовничого села Здовбиця Здолбунівського району. Здовбиця – село з своїми традиціями та неповторною історією, з талановитими та працьовитими людьми.
В експозиції виставки представлено близько 200 творчих робіт з художньої вишивки і образотворчого мистецтва, народного вбрання, фото, плетіння з рослинних матеріалів, старовинний реманент.
«Кожне покоління людей залишає після себе слід на землі. Наші предки залишили нам не тільки борону й плуг, а й передали скарб своєї душі – пісні, звичаї, традиції. І ми повинні їх зберегти, примножити і передати своїм дітям і внукам» – зазначив в своєму виступі голова районної ради Олег Дацюк, який взяв участь в заході.
Талановитих здовбичан, народних умільців за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини нагородили Подяками Здолбунівської районної ради та райдержадміністрації.
Мистецька акція триватиме до 15 жовтня, тож всі бажаючі зможуть відвідати виставку і окунутися в різнобарв’я культурної спадщини села Здовбиця.

[youtube]-8znRktznrU[/youtube]
Коментарі
Завантажується...