Сімейні радники і працівниця поліції відвідали сьогодні мешканку с. Будераж, що на Здолбунівщині, повідомляє Ліана Диновська в соціальінй мережі facebook.

“Ми завезли продукти харчування хворій жінці і вирішили зробити все можливе і не можливе заради того, щоб бодай якось виправити її складне життя. Протягом багатьох років Марія не виходить за межі свого подвір’я, боїться людей і не отримує ніякої матеріальної допомоги чи виплат по інвалідності, оскільки сама відмовляється їхати на комісію лікарів, хоча саме боязнь людей і є основою хвороби. У неї немає ліжка, тільки залізяка з виламаним дном, на якій є ковдри, немає підлоги, тільки куски лінолеуму, кинуті на землю, немає зовсім умов для проживання і існування. Спілкувались з працівниками сільської ради, вони шкодують жінку, проте пояснюють, що їй не передбачено якихось Державних виплат. В селі Марію ображають деякі люди, оскільки багато років жінка не знімає чорний одяг і ні з ким не спілкується, хоча раніше вона навчалась і працювала в нашому місті, захворіла не менінгіт, який дав тяжкі ускладнення.
Цій людині вкрай потрібна допомога, я не вірю у те, що хтось не може взяти і подарувати лінолеум чи підлогу для такої людини, потрібна постіль, ковдра, подушка, матрац, посуд, одяг! У неї нічого немає, крім котів, собак і корови з телятком. Жінка обробляє городину і таким чином якось виживає. Вона раділа харчам, немов дороговартісному подарунку! Сказати, що ми були шоковані- це ніщо у порівняні з тим, наскільки ми дійсно чи не вперше бачимо такі умови життя людини, яка є просто хворою, не пьє, не має якихось шкідливих звичок, вона просто боїться людей, але довіряє нам!
Саме так і виглядає людська байдужість до оточуючих. Марія єдина «проблемна» у селі, але багато кому все одно на чужу біду.”

X