Звернення до мешканців Здолбунівщини з приводу допомоги землякам, що воюють на сході

0 205

Шановні мешканці Здолбунівщини!

Уже кілька місяців триває важка війна з окупантами на сході України. Майже двісті наших земляків захищають державу і кожного з нас. Росії потрібен не Донбас – Росії потрібен Київ і контроль над усією Україною. Це наша війна, це не війна за Донбас. Бо якщо сьогодні не відстоїмо схід, завтра по льохах і підвалах ховатимуться ті, хто сьогодні робить вигляд, що в їхньому житті нічого не змінилося.

ми зобов’язані перемогти в цій війні, бо інакше України не буде.
Наших солдатів-земляків, покликаних на службу державі, уже майже двісті. На жаль, у вищих ешелонах влади мало що змінилося. Як і раніше, армія нічим не забезпечена; як і раніше, генералітет і керівники АТО приймають рішення, які не наближають перемогу, а швидше її віддаляють. Але ми зобов’язані перемогти в цій війні, бо інакше України не буде.
Щоб забезпечити кожного вояка всім необхідним, потрібно близько семи тисяч гривень. У цю суму входять бронежилет (2500), каска (2500), розгрузка (280), форма, берци, білизна, плащ, рація, рюкзак, інші необхідні речі. Якщо наших солдатів уже майже двісті, їм потрібно щонайменше 1 мільйон 400 тисяч гривень на повне екіпірування. Наразі за три місяці в районі зібрано чотириста двадцять вісім тисяч гривень.
ми маємо нарешті зрозуміти, що війна торкається кожного
Тому ми маємо нарешті зрозуміти, що війна торкається кожного. Нам не вдасться відсидітися за пляшкою пива в кав’ярні чи за переглядом чергового російського серіалу. Або ми усвідомимо, що життя вимагає від нас діяти за принципом «все для фронту, все для перемоги!», або ця перемога і очікуваний мир не настане ще довго. Мало виголошувати тости «за мир», потрібно долучатися до боротьби за незалежність України, до боротьби за перемогу.
Кожен, хто долучився до збору коштів, заслуговує вдячності і поваги. Але війна не лише не закінчилася – попереду осінь, яку наші хлопці проведуть у мокрих і холодних окопах. Вони не повинні почуватися залишеними напризволяще. Ми разом мусимо стати їх надійним тилом. І якщо нам здається, що ми втомилися від роботи чи безгрошів’я, від війни чи від проблем у родині, згадаймо, як зараз тим, хто щодня ризикує життям. За кожного з нас…
Звертаємося до громадян, трудових колективів, релігійних громад з проханням відповідально поставитися до власної долі і допомогти нашим хлопцям. Робоча група, створена в нашому районі, допомагає саме призваним у Здолбунівському районі, а також нашим контрактникам та бійцям добровільних формувань. Детальні звіти щотижня публікуються в засобах масової інформації району.
Просимо кожного долучитися до допомоги армії!

Коментарі
Завантажується...