Звернення до мешканців Здолбунівщини з приводу допомоги землякам, що воюють на сході

0 7

Шановні мешканці Здолбунівщини!

Уже кілька місяців триває важка війна з окупантами на сході України. Майже двісті наших земляків захищають державу і кожного з нас. Росії потрібен не Донбас – Росії потрібен Київ і контроль над усією Україною. Це наша війна, це не війна за Донбас. Бо якщо сьогодні не відстоїмо схід, завтра по льохах і підвалах ховатимуться ті, хто сьогодні робить вигляд, що в їхньому житті нічого не змінилося.
[su_pullquote]ми зобов’язані перемогти в цій війні, бо інакше України не буде.[/su_pullquote]Наших солдатів-земляків, покликаних на службу державі, уже майже двісті. На жаль, у вищих ешелонах влади мало що змінилося. Як і раніше, армія нічим не забезпечена; як і раніше, генералітет і керівники АТО приймають рішення, які не наближають перемогу, а швидше її віддаляють. Але ми зобов’язані перемогти в цій війні, бо інакше України не буде.
Щоб забезпечити кожного вояка всім необхідним, потрібно близько семи тисяч гривень. У цю суму входять бронежилет (2500), каска (2500), розгрузка (280), форма, берци, білизна, плащ, рація, рюкзак, інші необхідні речі. Якщо наших солдатів уже майже двісті, їм потрібно щонайменше 1 мільйон 400 тисяч гривень на повне екіпірування. Наразі за три місяці в районі зібрано чотириста двадцять вісім тисяч гривень.
[su_pullquote align=”right”]ми маємо нарешті зрозуміти, що війна торкається кожного[/su_pullquote]Тому ми маємо нарешті зрозуміти, що війна торкається кожного. Нам не вдасться відсидітися за пляшкою пива в кав’ярні чи за переглядом чергового російського серіалу. Або ми усвідомимо, що життя вимагає від нас діяти за принципом «все для фронту, все для перемоги!», або ця перемога і очікуваний мир не настане ще довго. Мало виголошувати тости «за мир», потрібно долучатися до боротьби за незалежність України, до боротьби за перемогу.
Кожен, хто долучився до збору коштів, заслуговує вдячності і поваги. Але війна не лише не закінчилася – попереду осінь, яку наші хлопці проведуть у мокрих і холодних окопах. Вони не повинні почуватися залишеними напризволяще. Ми разом мусимо стати їх надійним тилом. І якщо нам здається, що ми втомилися від роботи чи безгрошів’я, від війни чи від проблем у родині, згадаймо, як зараз тим, хто щодня ризикує життям. За кожного з нас…
Звертаємося до громадян, трудових колективів, релігійних громад з проханням відповідально поставитися до власної долі і допомогти нашим хлопцям. Робоча група, створена в нашому районі, допомагає саме призваним у Здолбунівському районі, а також нашим контрактникам та бійцям добровільних формувань. Детальні звіти щотижня публікуються в засобах масової інформації району.
Просимо кожного долучитися до допомоги армії!

Комментарии
Завантажується...