Розклад руху пасажирських поїздів (Відправлення)Розклад руху пасажирських поїздів (Прибуття)

Розклад руху пасажирських потягів (відправлення)

Розклад руху пасажирських поїздів на 10.12.2017 (відправлення зі Здолбунова)
Прибуття:Відправлення:Сполучення:Прибуття на кінцеву:Періодичність:
23:5600:24Ковель - Київ05:58Щоденно
00:08Хелм - ЗдолбунівЩоденно
02:2102:54Ужгород - Харків19:37Крім днів 2,4
02:2502:56Харків - Ужгород11:50Крім днів 2,4
03:1303:28Київ - Ковель07:32Щоденно
04:3605:09Лисичанськ - Ужгород14:25Щоденно
05:0205:36Ужгород - Лисичанськ04:25Щоденно
05:2005:45Могильов - Львів08:23Парні
06:00Здолбунів - хелм10:25Щоденно
06:1106:28Одеса - Ковель10:18Непарні
06:5807:00Рівне - Львів09:34Крім 7
08:5809:15Харків - Ковель13:32
08:5809:15Новоолексіївка - Ковель13:32Непарні
10:5610:59Москва - Ковель14:55Щоденно
11:4512:18Харків - Львів15:15Парні
12:1312:15Львів - Рівне12:30Крім 7
13:2813:31Рівне - Львів16:10Крім 6
13:3713:40Ковель - Москва10:41Щоденно
14:0414:20Ковель - Новоолексіївка10:50Непарні
15:3515:38Рівне - Київ22:11Щоденно
18:1818:33Ковель - Харків12:09
19:0119:03львів - Рівне19:16Крім 6
19:5519:57Київ - Рівне20:13Щоденно
20:0220:35Львів - Харків13:46Парні
20:4521:07Львів - Могильов13625Парні
20:5520:58Рівне - Шепетівка22:49Щоденно
21:5422:12Ковель - Одеса10:25Непарні

Розклад руху пасажирських потягів (прибуття)

Розклад руху приміських поїздів на 10.12.2017 (прибуття у Здолбунів)
Час прибуття:Сполучення:Час відправленняПеріодичність
23:56Ковель - Київ19:58Щоденно
00:08Хелм - Здолбунів17:35Щоденно
02:21Ужгород - Харків18:00По днях 1,4
02:25Харків - Ужгород10:27По днях 3,6
03:13Київ - Ковель21-23Щоденно
04:36Лисичанськ - Ужгород06:25Щоденно
05:02Ужгород - Лисичанськ19:50Щоденно
05:20Могильов - Львів15:40Парні
06:11Одеса - Ковель18:16Непарні
06:58Рівне - Львів06:45Крім 7
08:58Харків - Ковель15:10По парних
08:58Новоолексіївка - Ковель12:24Непарні
10:56Москва - Ковель15:59Щоденно
11:45Харків - Львів20:06Парні
12:13Львів - Рівне09:50Крім 7
13:28Рівне - Львів13:15Крім 6
13:37Ковель - Москва09:44Щоденно
14:04Ковель - Новоолексіївка10:20Непарні
14:47Київ - Рівне07:55Щоденно
15:35Рівне - Київ15:22Щоденно
18:18Ковель - Харків14:20По парних
19:01Львів- Рівне16:30Крім 6
19:55Київ - Рівне12:14Щоденно
20:02Львів - Харків17:15Парні
20:45Львів - Могильов17:40Парні
20:55Рівне - Шепетівка20:35Щоденно
21:54Ковель - Одеса17:55Непарні
X