22 вересня відбулися матчі першого туру фінального етапу Першості Рівненської області з футболу. Здолбунівський «Локомотив» в рамках турніру зустрічався з Малятинським «Поліссям», але перш ніж розповісти про хід цього поєдинку, варто пояснити, що таке фінальний етап. У Першості Рівненської області з футболу 2018 року брало участь 15 команд, які формували дві групи – “А” (7 команд) і “Б” (8 команд). До фінального турніру вийшло по чотири найкращі команди з кожної групи. У початковій турнірній таблиці фінального етапу вже враховані очки набрані в очних зустрічах чотирьох кращих команд кожної групи. При цьому варто зважати на те, що у фінальному етапі  усі команди зіграють по два матчі з кожним із суперників іншої групи. Тому на Здолбунівський «Локомотив» очікує 8 матчів, а нашими суперниками будуть 4 команди з Полісся: Костопільський «Свиспан», Малятинське «Полісся», Володимирецька «Енергія» та Клевансько-Оржівська «ОТГ». Команди, що займуть перших два місця в фінальному етапі Першості Рівненської області отримають путівки-підвищення у класі, та в наступному році виступатимуть в Чемпіонаті Рівненької області.

Перед першим туром фінального етапу турнірна таблиця виглядала наступним чином:

Вже в першому турі на “Локомотив” очікувало протистояння з лідером Першості – “Поліссям” з Малятина, ще й на полі суперника. В першому таймі господарі зуміли забити з пенальті, але здолбунівська команда проявила справжній бійцівський характер, і в другому таймі, стараннями Горчака та Андрійчука, “Локомотиву” вдалось встановити остаточний рахунок в матчі 1-2. Надважлива перемога проти лідера, що мав “фору” в 6 очок і хороші шанси поборотись за довгоочікувану путівку в “еліту” Рівненської області. Попереду на Здолбунівчан очікує ще 7 поєдинків, з яких 4 наша команда проведе вдома:

• 29 вересня: “Локомтив” – “ОТГ” (Оржів-Клевань), початок матчу 15:00
  • 7 жовтня “Енергія” (Володимирець) – “Локомотив”, початок матчу 15:00
  • 13 жовтня “Локомотив” – “Свиспан” (Костопіль), початок матчу 15:00
  • 20 жовтня “Локомотив” – “Полісся” (Малятин), початок матчу 15:00
  • 28 жовтня “ОТГ” (Оржів-Клевань) – “Локомотив”, початок матчу 15:00
  • 3 листопада “Локомотив” – “Енергія” (Володимирець), початок матчу 15:00
  • 10 листопада “Свиспан” (Костопіль) – “Локомотив”, початок матчу 15:00