Футболісти Здолбунова поступаються суперникам з Кузнецовська

2 травня Здолбунівський ФК “Автоленд” провів свій перший матч у рамках Чемпіонату Рівненської області з футболу. Нажаль, попри рівну гру, наші футболісти мінімально поступилися своїм колегам з Кузнецовська. Проте цей результат негативним назвати важко, адже “Атомники” свій минулий матч провели блискуче “заколотивши” у ворота суперників 4 м’ячі, а для футболістів Здолбунова цей матч був, фактично, першим у сезоні. Стенограму зустрічі ФК “Автоленд” – “Ізотоп-РАЕС” пропонуємо переглянути нижче:

ХвилинаПодія
1'Матч розпочато. Вже на першій хвилині футболіст ФК "Автоленд" отримує жовту карточку.
4'Зіграно всього кілька хвилин, а у пасиві нашої команди вже друга жовта карточка.
15'Початок гри відверто нудний. Команди намагаються заволодіти ініціативою, але безуспішно. ФК "Автоленд" першу п'ятнадцятихвилинку намагається атакувати за допомогою дальніх пасів та забігань форвардів, а "Ізотоп" навпаки, старається налагодити гру коротким пасом.
20'Перший в матчі кутовий і подає його наша команда. Нажаль, безуспішно.
24'небезпека біля воріт Здолбунівської команди. Кузнецовській футболіст б'є по воротах, наші гравці блокують а на добиванні "атомники" запускають м'яч в небеса.
31'Рівна боротьба в центрі поля, без моментів. У районі кутового прапорця нашої команди, прямо на полі, заснув дворовий пес. Глядачі теж починають дрімати.
32'Небезпечний момент створюють наші хлопці, але після удару футболісту "Автоленда" воротар з Кузнецовська парирує цей м'яч. Через пів хвилини нашого футболіста збивають у штрафному майданчику. Суддя мовчить, а трибуни кричать, що він не дійде додому.
36'Удар по нашим воротам головою після подачі. Воротар впевнено його фіксує.
39'Небезпечний навіс у виконанні "Автоленду", проте замкнути його не вдалось.
42'Під кінець тайму напруга у матчі наростає. Небезпечний штрафний не на нашу користь, у стінці 4 наших футболістів, на щастя м'яч свистить над дальною дев'яткою.
45+1'Реальний шанс вийти вперед втрачають гості: після провалу у захисті футболісти "Ізотопу" створюють момент, коли м'яч попадає чи то в штангу, чи то наш воротар його в останній момент парирує. Кінець тайму.
46'Впевнено наші хлопці починають другий тайм. Після прострілу удар нашого футболіста виходить трохи не точним.
50'І знову жовта карточка на початку тайму, і знову вона показана нашому гравцю.
51'ОФсайд ,а міг бути вихід 1 на 1 у "Автоленду"
53'Наші подають кутовий, гості відбиваються і це ще один корнер. Після нього удар головою, але мимо. Затиснули футболісти Здолбунова гостей у їхньому ж штрафному.
55'Огризаються гості - удар по горобцях від їхніх футболістів.
56'Подають кутовий футболісти з міста атомників. Безрезультативно.
57'Тепер кутовий у виконанні наших футболістів. Два удари блокуються гравцями "Ізотопа"
58'А ось і ГОЛ!!! Забивають несподівано гості... Після прострілу з лівого флангу 10-ий номер "Ізотопу" без проблем заганяє шкіряну кулю в сітку... 0-1 не не користь "Автоленду"
61'Заміна у складі ФК "Автоленд"
67'Вихід один на один у наших футболістів, але марнують вони цей шанс щоб зрівняти рахунок...
70'Ще одна заміна у складі ФК "Автоленд"
72'Перша заміна у складі "Ізотоп-РАЕС". Суддя відверто помиляється і складається враження що взагалі не свистить фоли проти господарів поля.
75'НЕБЕЗПЕЧНИЙ УДАР!!! Але м'яч вперто не летить в гостьову сітку...
77'Не менше небезпечний удар по нашим воротам.
81'Тепер в ролі команди, що відбивається виступає "Автоленд". Шалений тиск на наші ворота. Воротар з величезними проблемами ловить м'яч що летів у дальній кут.
84'Очевидно втомились наші футболісти... Самі собі "привезли" кутовий.
85'Третя заміна у складі ФК "Автоленд"
86'І остання заміна для "Автоленду".
87'дуже небезпечно розігрують штрафний гості, але наш кіпер впевнено бере цей удар.
89'Наш футболіст намагався закинути "за комір" воротарю гостей, проте кіпер не помиляється.
90'Чергова жовта карточка у пасиві наших футболістів
90+3'Заміна в "Ізотопу"
90+4'І знову жовта нам... вже п'ята...
90+4'Кінець матчу і зафіксований рахунок 0:1...
90+4'Обурені суддівством глядачі, на щастя, не кидаються на рефері і спокійно розходяться.
90+4'Дякуємо, що читаєте наші огляди. До наступних мачтів!

• Павло

З одного боку – онлайн футбольного матчу для Здолбунова – це круто. З іншого – щоб його проводити слід було б хоча б озброїтися протоколом, щоб писати конкретні прізвища гравців, які виконували ту, чи іншу техніко-тактичну дію, а не писати “гравець команди “Автоленд” і “гравець команди “Ізотоп”.

• Ігор

Я згідний з Павлом…
    Але є дві сторони медалі:
    1.Це спроба, зробити щось подібне, бути першим в цьому(якість тут не важлива)
    2.робити тяп-ляп, також не правильно, але інколи перший раз можна ” ТЯП-ЛЯП”, а на наступний матч буде цікавіше, яскравіше….

• надалі ми будемо робити онлайн з прізвищами у випадку якщо я перебуватиму під час проведення матчів у Здолбунові. Цього разу було недоопрацювання, але це виправимо.