Вчора Здолбунівський “Локомотив” провів матч на виїзді проти одного з аутсайдерів нашої групи — команди “Сокіл” з Осової. Відразу варто відзначити поле команди з Полісся – до початку чемпіонату були сумніви чи атестують його взагалі. Поле таки атестували, але питань до нього є багато. “Завдяки” ямам та горбам мяч часто змінював траекторію руху, що аж ніяк не давало можливостей обом клубам грати в швидкий і комбінаційний футбол… перший тайм розпочався з боротьби та рівної гри обох суперників, багато фолів зі сторони “Сокола”, і як результат, лікар лише за перший тайм тричі надавав допомогу нашим гравцям… Перший серйозний момент було створено на 20 хвилині, і було створено його господарями поля — поперечка врятувала здолбунівчан від пропущеного мяча. Проте вже через 7 хвилин шанс вийти вперед мали наші хлопці, але Павло Сіліхін не реалізував вихід один на один… Через хвилину знову вихід один на один, проте Святослав Горчак влучає в стійку… два нереалізовані моменти поспіль за дві хвилини. Решта першого тайму проходила в доволі сумбурній боротьбі без особливих шансів для взяття воріт. Другий тайм приніс на стадіон в Осовій хмари. Разом з хмарами прийшов і перший гол, нажаль, в наші ворота. На 51 першій хвилині відзначився 15 номер гостей. Після цього могли пропускати наші хлопці ще, але на висоті в цьому матчі був Сергій Фролов. Частина сейвів нашого воротаря заслужила навіть на оплески від не надто толерантних вболівальників з Осової… Здолбунівчанам таки вдалось зібратись і на цей раз Святослав Горчак вже не підводить — на 65-й хвилині матчу рахунок стає 1-1, що дозволяє нашим хлопцям завоювати на виїзді очко. Завдяки результатам інших матчів туру наша команда зберігає за собою перше місце в групі, проте команди що розташувались на 2 та 3 місцях мають матч в запасі. Попереду нас очікує нелегкий домашній матч проти команди з Рачина. Зважаючи на те, що в нас буде відсутній основний голкіпер, а гравці “Колоса” явно не хотітимуть завершувати перше коло на останньому місці, закликаємо всіх забезпечити наших хлопців в суботу максимальною підтримкою. Чекаємо вас на стадіоні.