Представники Рівненщини вибороли медалі на чемпіонаті світу з боротьби

0 326
Представники Рівненщини вибороли медалі на чемпіонаті світу з боротьби
Представники Рівненщини вибороли медалі на чемпіонаті світу з боротьби

Україну на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед майстрів (ветеранів) у м. Бургас представляли два спортсмени з Рівненського району – Микола Коба та Желал Хаджиєв. Знаний в усьому світі, відомий тренер, триразовий чемпіон світу квасилівчанин Микола Коба вчетверте здобув чемпіонське звання у ваговій категорії 90 кг(вікова група 60-65 років).

Постійно підтримуючи фізичну форму Микола Павлович вкотре довів,що у будь-якому віці можна показувати значні результати на спортивній арені. До речі у спортивній секції де Микола Коба тренує молодь, особливого здивування результат не викликав – всі були впевнені в його перемозі.

Просто фантастичний виступ показав Желал Хаджиєв, виступаючи у ваговій категорії 90 кг (вікова група 50-54 р), незважаючи на брак спарингів на тренуваннях, наш земляк здобув срібну нагороду, показавши при цьому видовищну та безкомпромісну боротьбу. Минулого року Желал був третім, тож наступного року повинно бути золото!

Більш ніж добре виступив на чемпіонаті наш земляк Сергій Пахольчук. Виступаючи у ваговій категорії +100кг і віковій групі 35-39 років. Дана вікова група цікава тим, що в ній спортсмени ще виступають на офіційних змаганнях, тому конкуренція там більш ніж велика. Незважаючи на те, що Сергій не виступав вже протягом 12 років, він зміг знайти час і сили для підготовки і показав досить сильну боротьбу, що здивувало ряд суперників його вагової категорії. Лише травма коліна не дозволила йому вибороти бронзову нагороду чемпіонату світу.

До речі, команда України посіла 3 загальнокомандне місце. Справжній приклад для нашої молоді показують наші ветерани-спортсмени.

Джерело – kvasilov.com

Коментарі
Завантажується...