Сформовано календар чемпіонату Рівненської області з футболу

Сформовано календар чемпіонату Рівненської області з футболу

Нещодавно офіційний сайт Рівненської обласної федерації футболу оприлюднив остаточний календар зустрічей у рамках Чемпіонату Рівненської області з футболу. Із команд, що представлятимуть Здолбунів у ньому заявлено два колективи: ФК “Волинь”, що прийматимуть домашні матчі на стадіоні “Колос” вже другий рік поспіль, та уже створивший собі негативний імідж ФК “Автоленд” (нащадок “Волинь-цементу”), який ще недавно оголошував конкурс на найкращий гімн та емблему для ФК “Локомотив”. Попри всі обіцянки щодо продовження історичних традицій та введення назви “Локомотив”, новий власник вирішив надати клубу назву свого підприємства “Автоленд”.

Проте наш сайт і надалі продовжуватиме відслідковувати всі футбольні та навколофутбольні теми Рівненського аматорського футболу і наразі пропонує вашій увазі календар зустрічей на першу половину сезону у Чемпіонаті Рівненської області з футболу:

1 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та початок
Сокіл (Рад)2:1Маяк28 квітня 16:00
ФК "Малинськ"2:1Сокіл (Рів)27 квітня 16:00
Случ1:0ОДЕК28 квітня 16:00
Гоща-АМАКО3:0РОКО-Зоря (Зоря)28 квітня 16:00
Ізотоп-РАЕС 4:1 Енергія28 квітня 16:00

2 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та початок
РОКО-зоря2 : 4Енергія2 травня 16:00
Случ2 : 1Сокіл (Рад)1 травня 16:00
ОДЕКперенесеноФК "Малинськ"2 травня 17:00
Автоленд (Здолбунів)0 : 1Ізотоп-РАЕС (Кузнецовськ)2 травня 16:00
Сокіл (Рів)1 : 2Гоща-АМАКО1 травня 17:00

3 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та початок
Енергія1 : 3Автоленд (ЗДОЛБУНІВ)11 травня 15:00
РОКО-Зоря2 : 2Сокіл (Рів)11 травня 16:00
Ізотоп3 : 2Маяк11 травня 17:00
Гоща-АМАКО0 : 0ОДЕК11 травня 16:00
ФК "Малинськ"2 : 1Сокіл (Рад)11 травня 16:00

4 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та початок
Енергія1 : 2Сокіл (Рів)18 травня 16:00
Сокіл (Рад)1 : 2Гоща-АМАКО19 травня 16:00
Случ0 : 5Ізотоп-РАЕС18 травня 16:00
ОДЕК1 : 0РОКО-Зоря19 травня 16:00
Автоленд (ЗДОЛБУНІВ)2 : 2Маяк18 травня 16:00

5 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та початок
Маяк0 : 1Енергія26 травня 16:00
Сокіл (Рів)1 : 1ОДЕК26 травня 16:00
Автоленд (ЗДОЛБУНІВ)3 : 0Случ25 травня 16:00
Сокіл (Рад)3 : 3РОКО-Зоря25 травня 16:00
Ізотоп-РАЕС0 : 1ФК "Малинськ"26 травня 16:00

6 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та початок
Енергія2 : 6ОДЕК02 червня 16:00
Гоща-АМАКО0 : 0Ізотоп-РАЕС02 червня 16:00
ФК "Малинськ"2 : 1Автоленд (ЗДОЛБУНІВ)01 червня 17:00
Сокіл (Рад)1 : 4Сокіл (Рів)02 червня 16:00
Случ0 : 6Маяк01 червня 16:00

7 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та початок
Случ0 : 0Енергія08 червня 16:00
ОДЕК3 : 0Сокіл (Рад)09 червня 16:00
Маяк2 : 3ФК "Малинськ"09 червня 16:00
Автоленд (ЗДОЛБУНІВ)2 : 4Гоща-АМАКО09 червня 16:00
РОКО-Зоря1 : 2Ізотоп-РАЕС09 червня 16:00

8 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та початок
Енергія1 : 3Сокіл (Рад)16 червня 16:00
РОКО-Зоря0 : 2Автоленд (ЗДОЛБУНІВ)15 червня 16:00
Ізотоп-РАЕС 2 : 0Сокіл (Рів)16 червня 16:00
Гоща-АМАКО4 : 1Маяк16 червня 16:00
ФК "Малинськ"3 : 1Случ15 червня 16:00

9 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та початок
ФК "Малинськ"5 : 1Енергія22 червня 16:00
Случ1 : 4Гоща-АМАКО22 червня 16:00
ОДЕК2 : 2Ізотоп-РАЕС23 червня 16:00
Маяк7 : 1РОКО-Зоря23 червня 16:00
Автоленд (ЗДОЛБУНІВ)1 : 0Сокіл (Рів)22 червня 17:00

10 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та час
Сокіл (Рів)1 : 3Маяк29 червня 16:00
Автоленд (ЗДОЛБУНІВ)0 : 3ОДЕК30 червня 16:00
РОКО-Зоря2 : 6Случ29 червня 16:00
Ізотоп-РАЕС 3 : 0Сокіл (Рад)30 червня 16:00
Гоща-АМАКО2 : 1ФК "Малинськ"30 червня 16:00

11 тур

Клуб (вдома)РахунокКлуб (в гостях)Дата та час
Гоща-АМАКО3 : 0Енергія07 липня 16:00
ФК "Малинськ"3 : 0РОКО-Зоря06 липня 17:00
Сокіл (Рад)2 : 2Автоленд (ЗДОЛБУНІВ)07 липня 16:00
Случ1 : 1Сокіл (Рів)06 липня 16:00
ОДЕК1 : 0Маяк07 липня 16:00
X