У Здолбунові з’явився новий килим для боротьби вартістю 40 000 грн.

0 369

У Здолбунівському клубі залізничників «Локомотив» сьогодні презентували важливий і потрібний подарунок Асоціації спортивної боротьби України – новий борцівський килим. Досі близько п’ятдесяти вихованців нашої спортивної школи тренувалися на старому килимі, досягаючи все ж значних успіхів. Зокрема на нещодавньому чемпіонаті Європи шістнадцятирічний Микола Чабан виборов бронзову медаль.
Коли директор ДЮСШ Віктор Куцель був у Києві, керівництво Асоціації спортивної боротьби запропонувало йому написати листа з проханням про новий килим. На диво, обіцянка була дотримана, і килим, що коштує сорок тисяч гривень, нещодавно надійшов у Здолбунів.

У вересні наші спортсмени будуть проводити міжнародний турнір з боротьби, і приємно, що вже на новому килимі. Проте приміщення поки що не відремонтоване так, як це було б треба. Тому районна влада в особі голови адміністрації Олександра Бухала і його заступника Валентини Бондарчук, які були присутні під час показових тренувань, розглядає можливість проведення змагань в іншому місці.
Самі ж юні спортсмени з задоволенням демонстрували свою майстерність, доводячи, що спорт у Здолбунові таки розвивається, хоч в основному зусиллями ентузіастів і благодійників.

Коментарі
Завантажується...