Учні Здолбунівської школи отримали спортивний майданчик від Кличка (фото)

0 363
Учні Здолбунівської школи отримали спортивний майданчик від Кличка
Учні Здолбунівської школи отримали спортивний майданчик від Кличка

Тепер учні Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 знають, що якщо боротися за свої мрії,то вони обов’язково здійсняться.

24 березня 2015 року Фонд Кличка за підтримки Фундації Кока-Кола оголосив всеукраїнський конкурс «Клич друзів – граймо разом!» на встановлення 20 дитячих спортивних майданчиків для школярів 6-18 років, до участі в якому запрошувалися усі загальноосвітні школи України. За результатами конкурсу єдиними,хто його виграли з Рівненщині були школярі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.

З ініціативи учнів школи було вирішено взяти участь у даному проекті. Прагнення виграти так захопило школярів, що до голосування за шкільну команду було долучено всіх учнів школи, їх батьків та друзів.

Сьогодні на території школи вже почали встановлювати омріяний спортивний майданчик. У монтажі брали участь не лише вчителі,а й учні. Діти допомагали вкопувати спортивний інвентар,а також висадали навколо майданчику дерева.

Вже з дня урочистого відкриття,яке відбудеться 5 травня 2015 року учні зможуть займатися спортом та проводити своє дозвілля, граючи у баскетбол, настільний теніс та інші спортивні ігри на сучасному майданчику з стильним та яскравим дизайном.

Коментарі
Завантажується...