Важкоатлети Здолбунівщини взяли золото у першості області

Першість Рівненської області з важкої атлетики серед школярів пройшла на базі спорткомплексу Рівненської АЕС

Участь у змаганнях, які відбулися 6 квітня, взяли юні спортсмени з Рокитнівського, Здолбунівського, Березнівського, Радивилівського, Дубнівського районів, міст Рівне, Сарни та Кузнецовськ. Всього було 80 учасників у п’ятнадцяти вагових категоріях, серед яких п’ятеро кандидатів у майстри спорту, двоє майстрів спорту України, чемпіони та призери юнацьких чемпіонатів України 2012 року.

У командному заліку перше місце посіли юні важковаговики зі Здолбунівського району, другою стала команда Березнівського району, третє місце — у спортсменів з Кузнецовська. В особистому заліку призові місця у різних вагових категоріях посіли кузнецовці Станіслав Комаров (І місце), Павло Симчук (ІІ місце), Андрій Крусь, Сергій Лавренюк, Олександр Мушик (ІІІ місце).

Головним суддею змагань був Микола Новосадюк, заслужений тренер, майстер спорту СРСР, суддя національної категорії.

Уперше в рамках турніру пройшов спортивно-масовий фестиваль серед ветеранів-важкоатлетів, у якому взяли участь представники Рівненської АЕС.