Відбулося жеребкування 1/8 фіналу Кубку Рівненської області з футболу

0 215

КубокФутбол

Сформовано вісім пар другого раунду Кубку Рівненської області з футболу. Головна інтрига – хто цього разу поїде у Зарічне, або навпаки, куди доведеться добиратися дебютанту обласний футбольних змагань.”Сліпий” жереб таки подарував зарічненським вболівальникам можливість долучитися до “великого” футболу на у “своєму” краї. ФК “Зарічне” гратиме вдома. З усіх потенційних суперників лише двом командам було зручно їхати у найвіддаленіший район Рівненщини – це “Енергія” з Володимирця (GOOGLE показав найкоротшу відстань дорогою – 93 кіломентри) та “Ізотоп-РАЕС” з Кузнецовська 121 км. за інформацією тої ж таки пошукової системи. За щасливим збігом обставин у найвіддаленіший футбольний куточок області поїдуть “атомники”.

Щодо решти пар, то з семи інших пар у трьох між собою зустрічатимуться представники Першої обласної ліги. Надзвичайно потужно виглядає пара “Маяк” – “ОДЕК”. Якщо судити по сезону 2012, і врахувати те, що в змаганнях не бере участь “Славія”, то ці дві команди однозначно заслуговували б, щоб цього року зустрітися у фіналі. В інших двох першолігових парах також обіцяє бути цікаво “Гоща-АМАКО” прийматиме “Енергію”, а офіційний та номінальний дебютанти найвищого дивізіону “Случ” та “Автоленд” поміряються силами у Березному. Цікавим обіцяє бути протистояння ФК “Садове” та “Сокола” з Радивилова. ФК “Малинськ” екзаменуватиме на виїзді “Калину” з Бугрина, а “Вельбівно” прийматиме “Колос” з Козина, рівненський “Сокіл” поїде до Клеваня грати з “Коливань”.

Нагадаємо, що ігри заплановані на 8 травня, про те час ігор може бути зміненим. В разі надходження інформації ми її поновлюватимемо, так само, і Вас просимо допомагати, адже від цього залежатиме, чи прийдуть на гру вболівальники.

Назва клубу (господарі)РахунокНазва клубу (гості)
ФК "Садове"?:?"Сокіл" (Радивилів)
"Маяк" (Сарни)?:?"ОДЕК" (Оржів)
ФК "Зарічне"?:?"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
"Коливань" (Клевань)?:?"Сокіл" (Рівне)
ФК "Вельбівно"?:?"Колос" (Козин)
ФК "Гоща-АМАКО" (Гоща)?:?"Енергія" (Володимирець)
"Калина" (Бугрин)?:? ФК "Малинськ"
"Случ" (Березне)?:?"Автоленд" (Здолбунів)

Джерело – fcslavia.at.ua/

Коментарі
Завантажується...