З турніру в Шепетівці здолбунівські важкоатлети повернулись з золотом

0 445
На фото: переможці та призери змагань.

27 січня 2018 року у м. Шепетівка, Хмельницької області відбувся відкритий чемпіонат Шепетівської ДЮСШ з важкої атлетики, присвячений Дню визволення міста Шепетівка від німецько-фашистських загарбників. Взяли участь у змаганнях юнаки та дівчата з м. Камянець-Подільський, смт. Теофіполь, м. Шепетівка, Хмельницької області, м. Новоград-Волинський, Житомирської області та м. Здолбунів.

Золоті медалі чемпіонату вибороли у ваговій категорії до 34 кг.,  учень 4 класу загальноосвітньої школи І ст.. №7  Ярослав Мудрий, у ваговій категорії до 41 кг., учень 5 класу Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський та у ваговій категорії до 56 кг., учень 7 класу Здолбунівської гімназії Василь Устименко.

Срібні нагороди вибороли у ваговій категорії до 50 кг., учень 7 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 1 Максим Демчишин, у ваговій категорії +62 кг., учень 4 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 4 Артур Романюк.

Треті місця посіли у ваговій категорії до 34 кг., учень 5 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 3 Денис Постнов, у ваговій категорії до 50 кг., учень 7 класу Здолбунвської гімназії Павло Крашановський та у ваговій категорії до 62 кг., учень 5 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. Денис Шолудько.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішними виступами.

Дирекція ДЮСШ Здолбунівської

районної ради Рівненської області

Коментарі
Завантажується...