Здолбунівчани кращі на змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту

0 403
2-3 березня 2018 року на базі Рівненської ЗОШ №18 відбулися 38-мі відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).
Цьогоріч у змаганнях взяли участь 12 команд: Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського, Радивилівського, Рівненського районів, міст Рівного та Дубна, Дубенської міської станції юних техніків, Здолбунівської районної станції юних техніків, комунальних закладів «Рівненський районний Центр дитячої та юнацької творчості» та «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Загалом, змагалося 45 учасників із 93 моделями.
Юні автомоделісти змагалися у першостях: особистій – у класах моделей «Ретро», ES-24st, та командній – екіпажна гонка у класах моделей «Вантажівка» та G-33.
Від Здолбунівської районної станції юних техніків виступало 2 команди. Одна команда представляла Здолбунівський район у складі: Томечека Артема, Кравця Віталія, Мельника Андрія (керівник команди Надаховський М.О.). За другу команду під назвою «Віраж» виступали Андрушко Ілля, Доменюк Даниїл, Синюк Микола (керівник команди Огородник В.В.).
За підсумками змагань І місце і кубок виборола команда Здолбунівського району (Здолбунівська районна станція юних техніків) з наступними результатами:
Клас Retro:
Томечек Артем ІІ місце
Кравець Віталій
Клас Вантажівка ( екіпажна гонка):
Кравець Віталій, Томечек Артем І місце
Клас ES 24:
Томечек Артем І місце
Кравець Віталій ІІ місце
Клас G33 (екіпажна гонка):
Кравець Віталій, Томечек Артем І місце
Коментарі
Завантажується...