Здолбунівчани вдало виступили на міжобласному турнірі з боксу в Острозі

0 487

27-28 квітня в Острозі відбувся третій міжобласний турнір  з боксу присвячений пам’яті заслужених тренерів рівненщини Віталія Мартиненко та Юрія Тончука .  В рингу боксували діти 2000 -2009 років  з Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Тернопільської областей в загальній кількості 123 чоловіки.   Прийняла активу участь у змаганнях і Здолбунівська команда в складі 8 боксерів. Поєдинки були запеклими та видовищними а результати достойними: бронзовим призером турніру став Коваль Антон; срібним – Беднарчук Даніель.  Чемпіонами турніру стали Скорий Олег, Терещук Тимофій, Вознюк Андрій, Угрин Вікторія, Харчук Дмитро та Тищенко Андрій, який виграв бій в першому раунді технічним нокаутом. Всі чемпіони провели напружені фінальні поєдинки.
Юні боксери тренуються під керівництвом досвідченого тренера, кандидата в майстри спорту з боксу, Мазура Віктора Петровича, який вже 30! років тренує дітей нашого міста та району. Бажаємо тренеру і юним боксерам найвищих спортивних досягнень та міцного здоров`я!

Окремі слова подяки організаторам та спонсорам, обласній Федерації боксу в Рівненській області, які розвивають бокс новаторськими рішеннями та високим рівнем підготовки турніру.

Виносимо подяку судівській колегії турніру, які чесно та неупереджено оцінювали виступи боксерів: головному судді Марчишину Юрію Тарасовичу, головному секретарю Мандзюку Володимиру Миколайовичу, суддям міжнародної категорії Мартиненко Олександру, Кулеші Олегу, суддям національної категорії Жайворонок Борису, Романюк Ірині, Тищенко Святославу, Ковбі Сергію, Думі Михайлу та іншим,  всім тренерам та юним боксерам за участь у турнірі.

Поїздка на турнір відбулась завдяки підтримці тренера, батьків та відділу молоді та спорту Здолбунівського району.

Коментарі
Завантажується...