Здолбунівські борці залишилися без спортивної зали

0 311

uPL03yrJBfgУспіхи наших здолбунівських борців завжди були приводом для гордості. Причому не лише мами, тати, тренери і діти пишались своїми досягненнями – на змагання різного рівня приходили депутати і керівники району. Дякували, хвалили, щось дарували – за що дякували вже їм. Обов’язково фотографувалися на фоні щасливих діточок з медальками чи дипломами.

І ост минулої осені наша секція вільної боротьби втратила дім, яким довгі роки було приміщення залізничного училища в Старомильську. Можливо, причини розривати договір оренди  були вагомі, проте ніхто не подумав: а що ж далі? Куди з килимом для боротьби, який коштує чималих грошей, подінуться наші майбутні чемпіони? За цей час вони тренувались уже і в Рівному, і в Квасилові, бо вдома місця не знайшлося. Нарешті не так давно отаборилися в майбутньому реабілітаційному центрі для бійців «Тонус». Правда, там зал для килима замалий, холодно, вогко й геть немає нормальних умов для тренувань.  Але дах над головою є і таки вдома, а не десь у приймах.

Голова адміністрації Сергій Кондрачук вважає, що в «Тонусі» секція має бути доти, поки не побудують спортивний зал,  який є справді потрібним і амбітним проектом нашої влади. Проте роботи на будівництві ще й не починалися, та й за найкращих обставин це займе не менше двох років.

Тому батьки й тренери кілька тижнів тому вирішили, що терпіти годі, і поки секція існує, треба рятувати її, забезпечивши  дітям нормальні умови для тренувань.

Звернулись до голови районної ради Олега Дацюка, який зустрівся з батьками та тренерами, запросив на цю зустріч голову адміністрації Сергія Кондрачука та його заступника Леоніда Власюка.

Перша зустріч результатів не дала, але така-сяка «дорожня карта» дій вималювалась. І ось сьогодні зранку на нараді, скликаній головою районної ради, було досягнуто обережного компромісу.

Олег Дацюк і заступник голови адміністрації Леонід Власюк запропонували присутнім батькам і тренерам на певний час залишитись у «Тонусі». Тим часом влада району зобов’язується в стислі терміни відремонтувати і привести в належний стан один із спортивних залів у ЗОШ №1. Туди й зможуть до завершення будівництва нового спорткомплексу перейти наші здолбунівські борці. Як і зал «Тонусу», зал ЗОШ №1 замалий для борцівського килима, але як тимчасовий варіант така пропозиція після обговорення була погоджена батьками.

Не можна не зауважити, що якби восени голова адміністрації Сергій Кондрачук зібрав одну-дві подібні наради, то дітям не довелось би мандрувати з килимом по чужих районах і містах. Проте, поки батьки мовчали, Кондрачук бадьоро рапортував про майбутній спорткомплекс. А поки що, мовляв, хай буде як є… Проте «як є» бути не може, бо ми ризикуємо втратити одну із важливих успішних спортивних секцій, яких у районі й так мало. Добре, що знайшли і погодили тимчасовий варіант, але це сталось лише через наполегливість батьків.

Ну і про хороше. Попри нестерпні умови, наші діти досягають успіхів.

wWcLJ-YfZ_Y17-18 березня в місті Рівне відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юніорів (1997-1999 р.н.). У змаганнях брали участь команди Рівного, Дубно, Сарн, Рокитого, Мирогощі, Рівненського району та Здолбунова. Вихованці Здолбунівської  спортивної школи виступили гідно:

–          У ваговій категорії  50кг ІІІ місце посів Гаркушенко Микола;

–          У ваговій категорії  55кг ІІ місце зайняв Одукалець Олег;

–          У ваговій категорії  60кг ІІ місце виборов Фінюк Павло;

–          У ваговій категорії  74кг ІІ місце посів Сіньков Максим.

А 21-22 березня у місті Біла Церква Київської області пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Вихованці нашої спорт школи, студенти Рівненського коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України Одукалець Олег і Надозірний Назар посіли треті місця у своїх вагових категоріях (55кг і 74кг відповідно).

Вітаємо наших призерів, а також їх тренерів Віктора Куцеля і Віталія Руденка!

Коментарі
Завантажується...