Здолбунівський "Автоленд" розгромно поступається "ОДЕКу" з Оржева

Здолбунівський “Автоленд” розгромно поступається “ОДЕКу” з Оржева

30 червня відбувся матч 10 туру Чемпіонату Рівненської області з футболу між командами “Автоленд” та “ОДЕК”. Загалом господарі поля нічого не змогли протиставити більш досвідченій команді з Оржева, і навіть попри підтримку власних трибун, які були заповнені практично на 100%, пропустили три сухі м’ячі. Загалом в першій половині першого 45-хвилинки здолбунівчани виглядали не так погано — і навіть спромоглись забити гол який, щоправда, не було зараховано через порушення правил. Футболісти з Оржева відповіли тим же, забивши гол після незначного офсайду. А ось перший гол у матчі було пропущено наприкінці першої половини першого тайму. Призначене пенальті оржівці виконали безпомилково, і воротар здолбунівчан був безсилим. Починаючи з хвилини тридцятої “Автоленд” посипався, після чого моментів біля воріт “ОДЕКа” фактично не було.

У голкіпера Автоленду роботи було не мало

У голкіпера ОДЕКу роботи в матчі було мало

Другий тайм став для здолбунівської команди повним провалом. Кілька разів почергово чудо і воротар рятували ворота від того, щоб другий м’яч залетів у сітку здолбунівчан, але все-таки неминуче трапилось — в середині другого тайму після навісу оржівці подвоїли рахунок, а уже в останні хвилини другого тайму зробили рахунок 0:3. Могли забити футболісти команди гостей і четвертий м’яч, але хрестовина врятувала здолбунівчан. В останню додану хвилину футболісти “Автоленду” мали чудовий шанс забити гол престижу, проте пенальті, призначене за гру рукою захисника “ОДЕКу”, реалізувати виснаженим футболістам не вдалось — другий голкіпер оржівців, який тільки зайняв місце у рамці воріт впевнено парирував удар в правий нижній кут. Фінальний свисток зафіксував програш господарів поля з рахунком 0:3, що означає підйом у турнірній таблиці “ОДЕКа” на 4-у позицію і спуск здолбунівчан на 5-у.