Фото – Олексій Козачок

13 жовтня Здолбунівський «Локомотив» приймав Костопілський «Свиспан». В минулому турі костопільчани вперше у фінальному етапі Першості Рівненської області з футболу не програли свій поєдинок, а от здолбунівчани в третьому турі втратили свої перші очки, задовільнившись нічиєю з «Енергією». Прогнозовано важким видався і поєдинок четвертого туру, адже в складі «Локомотива» відразу троє гравців були змушені спостерігати за матчем з трибун через перебір жовтих карток. Проте нашим футболістам таки вдалось відібрати три очки у костопільчан, і тепер «Локомотив» одноосібно займає другу позицію в турнірній таблиці.

Перший домашній матч у новій формі, розпочався для Здолбунівчан більш чим вдало. Ранній гол «десятки» Локомотива Івана Козачука вже на сьомій хвилині матчу деморалізував і спантеличив захисників «Свиспана». І вже через 5 хвилин захисники костопільчан дають пробити з лівого флангу штрафного майданчика Володимиру Андрійчуку, який вже на 12 хвилині робить рахунок комфортним – 2:0. Проте після другого голу гості таки зуміли віднайти в собі сили і в середині другого тайму «Свиспан» скорочує відставання в рахунку – 2:1. Решта першого тайму проходить в основному в центральній частині поля без суттєвих гольових моментів. Друга половина матчу проходить здебільшого в позиційних атаках костопільчан та рідких контр-випадах «Локомотива», проте забитих голів вболівальники на трибунах більше не побачили. Необхідно відзначити в складі здолбунівчан голкіпера нашої команди, адже 99-й номер Владислав Пушик продемонстрував в цьому матчі справді якісну гру, неодноразово рятуючи ворота господарів.