Після програного матчу проти Томашгородського “Граніту” здолбунівський “Локомотив”, схоже, аж ніяк не засмутився, а навпаки — вирішив реабілітуватись за прикру поразку перед рідними вболівальниками. Домашній матч проти Демидівського “Стира” був важливий не лише з турнірної точки зору, виграш був потрібен команді першочергово задля того, щоб повірити у власні сили та довести — цій команді під силу вирішувати найвищі завдання.

Після стартового свистка господарі поля відразу перевели мяч на половину поля суперника, проте не вистачало завершалного удару… Кілька кутових, постійні рейди флангових півзахисників, це все призводило до постійних гострих моментів, проте відкрити рахунок в матчі вдалось лише на 21 хвилині. Віталій Завіруха пробив не сильно в нижній лівий кут воріт суперника, невдала фіксація мяча воротарем “Стира” і “Локомотив” вийшов вперед. Після цього голу гості дещо зібралися з силами, і навіть організували показовий штурм воріт Фролова. Проте здолбунівчани швидко повернули ініціативу до себе і на 42-й хвилині Горобюк Володимир красивим ударом з межі штрафного подвоїв рахунок на табло.

В перерві тренер гостьової команди закликав не повертатись своїх форвардів у захист, вочевидь сподіваючись організувати кілька небезпечних контратак. Проте другий тайм переріс у справжнє фіаско для команди з Демидівки… Вже через чотири хвилини після початку тайму Віталій Завіруха оформлює для себе дубль. Ще через 3 хвилини помилкою воротаря користується Сіліхін Павло. Впевнені 4:0 дещо розслабляють гравців Локомотива і фактично відразу після введення мяча з центрального кола Вадим Сіміхов “розмочує” рахунок — 4:1 і шанс на повернення інтриги. Проте вже наступна пятихвилинка доводить, що все ж таки “Локомотив” не збирається дати ані шансу звести матч бодай до нічиєї. На 60 та 63 хвилинах оформлює дубль сьомий номер здолбунівчан — Святослав Горчак. Причому в одному із голів асистом відзначається, напевно, кращий гравець матчу Віталій Завіруха. На 70 хвилині матчу рахунок стає просто розгромним — 7:1. Все той же Святослав Горчак спершу заробляє пенальті, після чого філігранним ударом сам його і реалізовує. Гості могли пропускати і більше, тимпаче зважаючи на невдалу форму воротаря Демидівчан. Проте замість ще більш непристойного рахунку Сіміхов Владислав забиває свій другий гол встановлюючи остаточний рахунок матчу — 7:2 на користь ФК “Локомотив”.

Наступний матч здолбунівська команда проведе також на рідному стадіоні, проти одного з фаворитів чемпіонату – ФК “Вельбівно” з Острозького району. Сподіваємось на ще кращу реалізацію в наступному матчі і бажаємо нашій команди лише перемог.